Свіжі новини:

Як підібрати алкотестер для особистого користування?

На виведення алкоголю з організму потрібен час. Для вимірювання вмісту алкоголю застосовуються алкотестери – спеціальні пристрої, які дають змогу визначити вміст алкоголю в крові за повітрям, яке видихається. Алкотестер є приладом, всередині якого розміщується датчик. Людина видихає повітря, сенсор аналізує його, визначає концентрацію спирту в організмі та показує результат. На підставі отриманих даних робиться висновок про ступінь сп’яніння або його відсутність.

Якщо людина водить авто або ж працює на підприємстві, де на прохідній потрібно проходити перевірку, доречно придбати алкотестер для самоперевірки. У такому разі можна переконатись у своїй повній тверезості, не ризикуючи безпекою, роботою чи правом водити автомобіль.

Сьогодні випускається широкий модельний ряд обладнання – більш детально можна ознайомитися з продукцією за посиланням https://medtehnikalife.com.ua/ua/alkotesteri/. Щоб не заплутатися при виборі, варто дізнатися, на що зважати насамперед під час підбору апарата.

AD_4nXfdbjHJN-s7XRxrD5h4xl9M3ZOX4Zjr4C6fwbVMIkEV9wcM3r5Ic8t6uHbeDQwi0GvvDl-M_yzDBh_xw6k2QPLCvkPls_J8YWo4i-aYDIfxsgt9KkobtlQqEhy7s5bb3ucEJAh2Cw6myaEkLyoxnoDQVmg?key=YNqD9SdlFL-11ujtOgQXqw

Які параметри слід врахувати, щоб знайти найбільш підхожу модель?

Алкотестери професійні відзначаються високою чутливістю, розраховані на багаторазове використання протягом дня (можуть здійснити сотні перевірок). Їх рідко обирають для особистого користування – такі прилади застосовують для медичної експертизи, при перевірці працівників на прохідній, для перевірки водіїв працівниками патрульної поліції. Персональні пристрої компактні за габаритами, мають бюджетну вартість, зазвичай розраховані на 4 – 5 перевірок протягом доби. Обираючи пристрій для вимірювання вмісту алкоголю, слід звертати увагу на такі характеристики:

  • Спосіб забору повітря. Краще, якщо забір повітря відбуватиметься через мундштук. Насадку охоплюють губами й роблять спрямований видих. Через зниження похибки вимірювання контактні пристрої точніші. Для використання в салоні авто або в приміщенні допустимо безконтактний прилад.
  • Тип датчика. Найбільш точні результати надають електрохімічний та спектрофотометричний датчики. Але останній варіант дорожчий, він встановлюється у професійних пристроях. Напівпровідникові алкотестери вибирають, якщо потрібний недорогий пристрій для нечастого використання і якщо мінімальна похибка не надто важлива. Так, похибка може становити до 20%, і з’явитися через куріння перед перевіркою. Оптимальним за ціною та можливостями буде пристрій з електрохімічним датчиком. Вимірювання точне й не залежить від умов навколишнього середовища, термін служби в середньому складає 5 – 7 років, а калібрування потрібне зазвичай 1 – 2 рази на рік, в деяких моделях не потрібне зовсім.
  • Похибка. Чим вона менша, тим точніший результат. У електрохімічних екземплярів вона становить від 5 до 10%, напівпровідникових — 10–20%.
  • Тип живлення. Для нечастої експлуатації підійде живлення на змінних батарейках, більш регулярної – на акумуляторі.
  • Опції. Таймер, звукова чи світлова індикація, ліхтарик, визначення температури повітря, дисплей та інші функції підбирають за потребами.
Читайте також:  Очередной крах «Манчестер Юнайтед». Манкунианцы дома уступили «Галатасараю»

Також варто придивитися до комплектації моделей. Так, в комплект можуть входити змінні пластикові одноразові мундштуки, сенсори, батарейки чи акумулятори.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: