Свіжі новини:

4 основні різновиди страхового полісу, про які Ви дізнаєтесь від «Risk Insurance»

Напевно, кожна людина хоча б раз стикалася з ситуацією, коли дуже не завадила б фінансова допомога у зв’язку з серйозною хворобою або травмою, пошкодженням машини, квартири тощо. Все тому, що далеко не кожен має високу зарплату, здатну повністю покрити будь-які витрати, зокрема, досить великі.

І особливо це стосується безпосередньо людського життя, тому що наше тіло дуже тендітне і не важко підірвати здоров’я, щось травмувати і т.п. Більше того, досить часто різні проблеми та захворювання обходяться в копієчку, тому деяким доводиться брати кредити на лікування.

Проте, всього цього можна уникнути, якщо оформити страховий поліс. Страховка – це фінансова допомога на випадок неприємної ситуації, яка виплачується страховиком страхувальнику за рахунок страхового внеску, виробленого під час укладання договору або протягом усього часу його дії.

Цей документ є офіційним та іменним, і користується великою популярністю серед усіх верств населення незалежно від фінансового становища. При цьому саме страховий поліс на життя — послуга, яка потрібна кожному, адже практично кожен хворіє, відвідує лікарів тощо.

При цьому слід знати, що такий поліс має свої підвиди залежно від певних умов.

4 різновиди страхового полісу на життя

  1. Існує ризикове страхування. І тут йдеться про ситуації, коли страхувальник помирає, а сім’я чи інша зазначена людина отримує матеріальну виплату. Сюди ж, зокрема, можна віднести змішану страховку, яка включає виплати через отриману травму тощо.

  2. Є також накопичувальний варіант. Такий документ поєднує як страхування, так і накопичення. Тобто людина, яка уклала договір з компанією, може сплачувати страховику певну суму для накопичень, щоб у зазначену дату вся сума повернулася. І протягом цього часу життя буде застраховане.

  3. Добровільний пенсійний поліс є ідеальним варіантом для тих, хто не впевнений, що може жити на одну пенсію. Так людина виплачує певну суму протягом якогось часу, а після виходу на пенсію отримує додаткові виплати.

  4. Й останній вид — інвестиційний. Для тих, хто бажає вкласти у щось гроші, але хвилюється, що може втратити все, якщо ринок буде нестабільним.

Читайте також:  Трохи про те, що не так з законопроектом про олігархів

А отримати електронний страховий поліс Ви можете в компанії «Risk Insurance», яка працює на ринку вже більше 10 років, має відомих та перевірених партнерів, порадує величезним вибором послуг, в тому числі допомогою по отриманню зеленої карти, пропонує швидке та безпечне отримання полісу й багато іншого. Саме тому Ви ані трохи не пожалкуєте про свій вибір, звернувшись саме до них.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: