Свіжі новини:

4 причини, чому чому треба надсилати квіти

Часто важко визначитися з ідеальним подарунком під час події чи нагоди. Звичайно, ви можете вибрати традиційну пляшку вина, але тоді виникне безліч питань; «Якого кольору?», «Якого» та «Вони взагалі п’ють вино?». З такою різноманітністю смаків легко бути приголомшеним. Доставка квітів Київ, ідеальний подарунок на будь-яке свято. Ми могли б провести цілий день, перераховуючи причини, чому доставку квітів так чудово дарувати та отримувати, але ми знаємо, що у вас немає всього дня, тому ми звузили ці причина до чотирьох.

2) Квіти можуть зміцнити стосунки

Надсилання квітів — чудова можливість зміцнити зв’язок між вами та іншою людиною. Квіти — ідеальний спонтанний подарунок, який можна надіслати «просто тому». Вони повідомляють одержувачу, що ви думали про них, або вдячні за ваш зв’язок. Оскільки квіти часто розміщують у центрі уваги, ваша кохана людина буде думати про вас щоразу, коли дивитиметься на них, завдяки чому вона почуватиметься ближчою та пов’язанішою з вами. Бонусні бали за надсилання квіткової композиції з певними квітами або кольорами, які ваша друга половинка сказала вам, що вони подобаються. Увага до цих деталей дасть їм зрозуміти, що ви уважно їх слухаєте та уважно ставитеся до їхніх симпатій і антипатій.

3) Встановлено, що квіти покращують емоційне здоров’я та знімають стрес

Якщо ви коли-небудь отримували доставку квітів, ви знаєте відчуття, коли вас миттєво переповнює щастя, вдячність і хвилювання, дізнавшись, хто міг бути відповідальним за надсилання вам такого прекрасного подарунка. 10-місячне дослідження мало на меті дослідити вплив доставки квітів на особисте емоційне благополуччя. Дослідники досліджували зв’язок між квітами та задоволеністю життям, вивчаючи поведінкові та емоційні реакції учасників на отримання квітів. Результати показали, що квіти мають надзвичайну здатність посилювати почуття позитиву та загальне емоційне здоров’я. Основними висновками були:

  • Квіти миттєво впливають на щастя. Усі учасники дослідження висловлювали «щирі» або «схвильовані» посмішки, отримуючи квіти, демонструючи надзвичайний захват і вдячність. Ця реакція була універсальною і зустрічалася в усіх вікових групах.
  • Квіти мають тривалий позитивний вплив на настрій. Зокрема, учасники дослідження повідомили, що відчувають меншу депресію, тривогу та хвилювання після отримання квітів, а також продемонстрували більше відчуття насолоди та задоволеності життям.
  • Квіти створюють інтимні стосунки. Наявність квітів сприяла збільшенню контактів із родиною та друзями.
Читайте також:  Как снять деньги в БК Фаворит спорт

4 ) Квіти роблять шоу!

Доставка квітів Одеса – відмінний варіант, коли ви дійсно хочете влаштувати шоу зі своїм подарунком. Квіти завжди справляють велике враження, коли приходять, наповнюючи кімнату кольором і свіжим ароматом! Найкраща частина доставки квітів полягає в тому, що ваше повідомлення є загальнодоступним; Дайте зрозуміти не лише одержувачу, а й його колегам/сім’ї, що вам не байдуже!

Вибір доставка квітів Львів особливо ефективний у випадках, коли ви не можете відвідати захід. Доставка квітів, яка з’явиться у вас, справді справить фурор і додасть краси будь-якій події. Цей подарунок живий і вимагає уваги! Безсумнівно, гості будуть запитувати господаря: «Хто прислав ці чудові квіти!»

5) Квіти можуть покращити вашу роботу вдома

Протягом останнього десятиліття вчені та психіатри уважно вивчали зв’язок між людиною та природою. З початком індустріалізації в середині XVIII століття люди все більше віддалялися від природного та органічного середовища. Вчені виявили, що додавання більшої кількості рослин у щоденне середовище може зміцнити здоров’я та підвищити продуктивність. Восьмимісячне дослідження, проведене Техаським університетом A&M, показало, що коли в робоче середовище додавали рослини та свіжі квіти, генерація ідей, творча продуктивність і навички вирішення проблем показали значні покращення.

Така проста зміна, як додавання квітів і рослин, може мати найбільше значення для бізнесу в сучасній економіці. Продуктивність людей у ​​вигляді інновацій і творчого вирішення проблем підвищилася, що за певних обставин може означати різницю між легким і великим успіхом у бізнесі.

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: