Свіжі новини:

8 причин використовувати відеомаркетинг

Відеоконтент доповнює текстові матеріали та залучає відвідувачів на сайт.

Якісний відеоконтент чудово доповнює звичні текстові матеріали на сайті. Вибираючи товар, користувачі хочуть не просто читати його описи, а й бачити його з різних ракурсів, з’ясувати, як він використовується. Саме тому відеоролики є ефективним інструментом маркетингу. Рекламний ролик, відеоогляд товару, кліп, відеоблог – все це різновиди відеомаркетингу, що стимулюють споживчий попит. Такі відеоматеріали можна розміщувати на власному сайті або на зовнішніх майданчиках таких як YouTube, соцмережі, створивши свій YouTube канал або сторінку,, потім вам допоможе реклама YouTube каналів, соцмереж та іншіх сервісів.

У цій статті ми розповімо, яку користь бізнесу принесе відеоконтент, його просування та реклама.

Підвищення конверсії сайту

Кожен другий клієнт, перед покупкою товару, шукає інформацію про нього в інтернеті. В основному знаходять статті та відео. Перегляд відео вимагає менше зусиль і показує продукт набагато наочніше. Тому багато покупців вважають за краще не читати тексти і цілеспрямовано одразу переходять до відео, щоб отримати потрібну інформацію. Якщо у вас немає відеооглядів, то цей великий пласт потенційних покупців проходить повз компанію.

Відеовідгуки

Ролики з реальними відгуками покупців про продукти компанії підвищують довіру цільової аудиторії. Мотивуйте клієнтів записувати відеовідгуки за допомогою різних бонусів та спеціальних умов.

Відеокейси

Грамотний відеокейс додає 100 балів до репутації бренду. Зніміть невеликий документальний фільм про проект, що реалізується. Покажіть етапи роботи та підсумковий результат, відкрийтеся для публіки з кращого боку та продемонструйте свій професіоналізм. Важливо заздалегідь уточнити у замовника, чи він проти зйомки робочого процесу.

Навчальні ролики

Навчіть користувачів правильно користуватись товарами з вашого каталогу. Це значно спрощує життя клієнтів і робить їх лояльніше до компанії.

Читайте також:  Нагута, Садуакасова, Horizon. Как казахстанцам не попасть в финансовую пирамиду

Зростання трафіку

Заливайте свої відео на YouTube і додавайте посилання на сайт в опис. Правильна назва з потрібним ключовим запитом здатна зробити відео популярним без вкладення грошей та привести клієнтів на сайт через відеохостинг.

Приріст постійних користувачів

Різноманітність контенту на сайті мотивує користувачів стежити за оновленнями та регулярно відвідувати ресурс, тим самим зростає кількість постійних відвідувачів вашого сайту.

Конкурентна перевага

Сайт із відеооглядами, навчальними роликами, відеокейсами та іншими наочними матеріалами викликає у клієнтів більше довіри, ніж ресурси із суто текстовим контентом.

Лайк за старання

Публікуючи відеоконтент, компанія виявляє клієнтоорієнтованість. Бажання надати клієнтам максимум корисної інформації у різних візуальних форматах та полегшити її сприйняття обов’язково вплине на лояльність відвідувачів ресурсу до компанії.

Додаткова точка контакту

Ролики провокують клієнтів на додаткові коментарі, питання та зворотний зв’язок, дозволяють більше спілкуватися з клієнтами, відповідати на їхні запитання, знайомити з новими акціями та знижками.

 

Бюджетне просування бізнесу

Реєстрація на YouTube та інших відеохостингах безкоштовна. Вам залишається лише знімати ролики та відповідати на популярні запитання користувачів, щоб вони змогли знайти відео через пошук. Багато компаній розкручують через YouTube свій бізнес сильніше, ніж робить традиційна реклама.

Додатковий прибуток

Для багатьох брендів відкривається можливість отримувати кошти від розміщення реклами у своїх роликах на YouTube. Це додаткове джерело прибутку.

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: