Свіжі новини:

Абдомінопластика: підготовка та етапи проведення операції

Абдомінопластика — це хірургічне втручання, що полягає в реконструкції та модифікації області передньої черевної стінки. Пластична операція проводиться з метою виправлення анатомічних аномалій, видалення зайвої шкіри та підшкірної жирової тканини, а також зміцнення м’язово-фасціальних структур для поліпшення естетичного вигляду та функціональних параметрів.

Абдомінопластика може використовуватися для відновлення контуру тіла після фізіологічних подій, таких як вагітність чи велика втрата ваги, або для корекції вроджених вад та аномалій черевної стінки. Операцію проводить пластичний хірург.

Як проходить підготовка пацієнта до операції?

Перед абдомінопластикою лікар може назначити ряд аналізів та обстежень для забезпечення безпечного проведення операції. Підготовка до абдомінопластики:

  • загальні аналізи крові та сечі. Призначаються для оцінки загального стану здоров’я пацієнта, виявлення можливих запальних або інфекційних процесів;
  • аналізи на згортання крові. Необхідні для визначення рівня коагуляції з метою оцінки ризику тромбозу та контролю здатності крові до згортання під час операції;
  • електрокардіограма (ЕКГ). Дозволяє оцінити функцію серця та виявити можливі аномалії, які можуть бути важливими при виборі анестезії;
  • консультація з анестезіологом. Лікар оцінює загальний стан пацієнта та визначає його готовність до анестезії, застосовує індивідуальний підхід для безпечного проведення операції.

Ці дослідження допомагають лікарю отримати повний медичний образ пацієнта, визначити можливі ризики та підібрати індивідуальний підхід до підготовки та проведення абдомінопластики.

Етапи проведення абдомінопластики

Напередодні операції лікар оцінює медичну історію пацієнта, обговорює його цілі та очікування. Етапи абдомінопластики:

  1. Лікар виконує розсічення шкіри та відкриває доступ до м’язово-фасціального шару.
  2. Пластичний хірург здійснює видалення зайвої шкіри та жирових відкладень. При необхідності проводить зміцнення м’язів черевної стінки.
  3. Лікар закриває рани за допомогою швів, накладає пов’язку.

Пацієнт перебуває під медичним спостереженням під час відновлення. Рекомендується носити компресійний бандаж для підтримки заживлення. Також пацієнт має дотримуватися вказівок щодо обмеження фізичної активності та інших аспектів догляду за собою.

Читайте також:  Футболісти збірної України виклали спільне фото з російським репером Бастою

Дотримання рекомендацій лікаря під час відновлення після абдомінопластики є ключовим для забезпечення успішного результату операції та уникнення ускладнень, оскільки це сприяє швидкому заживленню ран та підтримує оптимальний стан організму. Врахування лікарських рекомендацій також допомагає у підтримці довгострокового ефекту втручання та зменшенні ризику можливих ускладнень.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: