Чт. Тра 7th, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Адепти секти «долар по 8 грн» приготуйтеся — долар отримав «добро» на зліт

1 min read

Думаю, всі ми з радістю спостерігали за тим, як гривня впродовж останніх кількох місяців демонструвала впевнене зростання. Адепти секти «долар по 8 грн» і взяли кредити в доларах, безумовно, наповнювалися оптимістичною праною. Але, схоже, цьому може настає кінець, з причин аж ніяк не залежних від самої гривні.

Річ у тому, що Мінфін США планує регулярно проводити розміщення двох, п’яти семирічних нот і короткострокових векселів, всмоктують з ринку цінних паперів доларову масу.

Так, на минулому тижні Мінфін США вже розмістив лоти держборгу, які відтягнули на себе з системи ліквідність на $ 74,7 млрд. Також на минулому тижні був проведений розрахунок по аукціонах позаминулого тижня на загальну суму $ 105 млрд.

А тому адекватна реакція валютного ринку на ці відтоки очікується вже на цьому тижні.

Всього ж, з серпня по грудень, Мінфін США розраховує залучити не менше $ 800 млрд, що можна порівняти з рекордами кінця 2008 року, коли за квартал з ринку відгукувалося до $ 500 млрд.

А тому, не варто довго милуватися в нинішній курсовій млості. Струс валютного ринку гряде і, не кажіть, що вас не попереджали.

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.