Свіжі новини:


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/clients/inuaus/inuaus/wp-content/themes/newsreaders/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Адепти секти «долар по 8 грн» приготуйтеся — долар отримав «добро» на зліт

Думаю, всі ми з радістю спостерігали за тим, як гривня впродовж останніх кількох місяців демонструвала впевнене зростання. Адепти секти «долар по 8 грн» і взяли кредити в доларах, безумовно, наповнювалися оптимістичною праною. Але, схоже, цьому може настає кінець, з причин аж ніяк не залежних від самої гривні.

Річ у тому, що Мінфін США планує регулярно проводити розміщення двох, п’яти семирічних нот і короткострокових векселів, всмоктують з ринку цінних паперів доларову масу.

Так, на минулому тижні Мінфін США вже розмістив лоти держборгу, які відтягнули на себе з системи ліквідність на $ 74,7 млрд. Також на минулому тижні був проведений розрахунок по аукціонах позаминулого тижня на загальну суму $ 105 млрд.

А тому адекватна реакція валютного ринку на ці відтоки очікується вже на цьому тижні.

Всього ж, з серпня по грудень, Мінфін США розраховує залучити не менше $ 800 млрд, що можна порівняти з рекордами кінця 2008 року, коли за квартал з ринку відгукувалося до $ 500 млрд.

А тому, не варто довго милуватися в нинішній курсовій млості. Струс валютного ринку гряде і, не кажіть, що вас не попереджали.

Читайте також:  Збагачуємо процес вивчення української мови разом з електронними помічниками

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: