Свіжі новини:

Олександр Ткаченко

Афера та підробка документів – “слугу” Ткаченко піймали на злочині (ВІДЕО)

Блогер Ярослав Бондаренко в своєму розслідуванні привів докази злочинних дій депутата від фракції «Слуга Народу», екс-гендиректора медіа холдингу 1+1 Олександра Ткаченко.
«У попередніх двох  частинах розслідування я розповів, як екс-директор каналу Коломойського 1 + 1 Олександр Ткаченко за допомогою підробки підписів, шантажу і брехливих обіцянок, формально заволодів майном ОК.
Також я розказав про суди які ставали на бік рейдерів, про те як кіностудія свідомо велась до банкрутства, про масштабні розкрадання на прокаті фільмів, що були зняті ОК. Та про інші злочини Ткаченка та подільники.

За всі 15 років під керівництвом Ткаченко на ОК не зняли жодного фільму.

Майно було розкрадено, гуртожитки «віджаті», а співробітники незаконно звільнені.

Тепер я розповім, що було далі, для чого Ткаченко потрібна ОК. Як він, будучи вже народним депутатом від «Слуги народу» протягнув через ВР закон, який дозволив остаточно «отрейдерити» ОК, її величезну територію біля моря під забудову, для чого до складу акціонерів введений забудовник – близький друг Андрія Богдана та наближений до Зеленського –  Андрій Вавриш

Але все по порядку

З приходом зе-команди до влади у Ткаченко повністю розв’язуються руки. Він подумав ось де успіх. Тепер можна реально «прібарахлітся що і внукам вистачить».

І Ткаченко починає діяти вже як депутат.

3-го жовтня 2019 року Верховна Рада України приймає закон “Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку зі вступом в силу Закону України” Про державну підтримку кінематографії в Україні “” (рег. № 0896 від 29.08.2019), яким дозволила приватизацію ПАТ “Одеська кіностудія”.

Зрозуміло, що прийняття цього закону було  корупційно пролобійовано народним депутатом від фракції “Слуги народу” Олександром Ткаченком, який займає посаду члена Наглядової ради ПрАТ “Одеська кіностудія” – представника акціонера ТОВ “Нова кіностудія”.

Ще раніше – 20 травня 2019 року в Україні відбулися дві події. Перша інавгурація нового президента, а друга яку ніхто не помітив – Господарський суд міста Києва відкрив провадження у справі про «віджим» у держави акцій Одеської кіностудії.

Читайте також:  В Киеве полицейский наворовал презервативов на тысячу гривен

У січні 2020 судовий процес завершився, і от що вийшло в результаті.

Одеська кіностудія стала акціонерним товариством 15 років тому.
Донедавна структура власності виглядала так:
50% + 1 акцій належали державі, ще близько 25 відсотків – компанії “Нова кіностудія” Олександра Ткаченка.

Останні 25 відсотків, – компанії відомого київського забудовника Андрія Вавриша.

Держава мала контрольний пакет.

Але ось що вирішив суд – забрати у держави як одного із акціонерів 12 відсотків і віддати їх на баланс самого ж акціонерного товариства.

Таким чином кіностудія стає акціонером себе самої, а держава втрачає контрольний пакет.

В тексті рішення ця афера звучить так – “витребувати акції із чужого незаконного володіння держави”. Акції мали перейти на рахунок самого ж акціонерного товариства. Тобто кіностудія тепер сама ж має стати своїм акціонером, і це якийсь треш.

Тепер Ткаченку навіть не треба викуповувати державний пакет акцій, його можна буде просто «розмити» шляхом додаткових емісій акцій даного ПрАТ.

І головне ось що – держава втрачає контрольний пакет, а для Вавриша і Ткаченко відкривається небачене вікно можливостей.

Все для «Слуг народу» – кінець епохи бідності.

Повний текст рішення був опублікований 30 січня. Здавалося б – великий корупційний скандал, і Міністерство Культури Бородянського має першим волати про це.

Але ось одинадцятого лютого Міністр культури Бородянський нібито тільки дізнається про рішення суду від журналістів. І каже, просто «Я не в курсе ребята»…

Потім Міністерство культури подає апеляцію. Але насправді міністерство воює з Ткаченком та Вавришем тільки на папері!

Скаргу подали, але не сплатили триста тисяч гривень судового збору!

Суд, звичайно, залишив справу без руху і дав десять днів на усунення недоліків. Це було другого березня. Через два дні міністр культури Бородянський пішов з посади

А через десять днів – жахнув загальноукраїнський карантин і всім стало пофіг.

Звичайно ніяких  рухів по цій справі більше не було.

Читайте також:  Как не потерять информацию, хранимую в телефоне

Тобто Мінкульт просто не сплатив судовий збір, не довів, що його не треба платити – не зробив нічого. Немає ніякої апеляції. Але Мністерство навіть наприкінці березня продовжувало розповідати на публіку, що апеляцію подано і справа розглядається.

Бородянський це шкідник та посібник рейдерів якого також як Ткаченка треба судити.

Тепер дорога для Ткаченка з Вавришем була відкрита – у держави відібрали контрольний пакет акцій Одеської кіностудії.

І звичайно після закінчення карантину Ткаченко з Вавришем почнуть впроваджувати плани забудови на території віджатої кіностудії.

Андрій Вавриш серед співвласників Одеської кіностудії віднедавна – з 2018 року.

Як ви думаєте, навіщо забудовник стає акціонером кіностудії яку роками знищують.
Ну явно не знімати фільми.
Тим більш, що земля у центрі Одеси просто золота – чотири-п’ять мільйонів доларів за гектар! Уявляєте як тепер дві «слуги» «прибарахлятся штоб внукам хватіло».

Отже ОК перейшла в приватні руки в результаті афери. І досталось аферистам Ткаченку та Вавришу за безцінь.

Що ми маємо. Ткаченко з Вавришем в наслідок грандіозної афери наносять величезні збитки Україні.

Тут навіть зе-банда мусить якось реагувати.

І 21 лютого 2020 року Генеральна прокуратура направляє в прокуратури Одеси і Києва матеріали за рішенням Господарського суду Києва, яке може привести до остаточного переходу в приватну власність Одеської кіностудії.

Тобто прокуратури Одеси та Києва зобов’язують розпочати перевірку діяльності рейдерів.

Але як ми бачимо, пройшло вже два місяця, а результатів перевірки ніяких нема.

Зелена прокуратура діє так само як і зелене міністерство культури. Тобто по факту формально, а по суті – ніяк.

І ще

Виплили дуже цікаві подробиці цього злочину який вже тягнеться роками.

Ще в далекому 2004 році, а саме 20 жовтня 2004 року, проходять так звані «збори» колективу, на яких нібито були присутні 30 співробітників ОК.

Хоча 1100 співробітників ОК були незаконно звільнені, все одно їх залишалось більше 200. На цих «зборах» представляють Ткаченко як акціонера. Ніхто не розуміє, якого хрєна і звідки взявся цей акціонер.

Читайте також:  Як новий "Саша стоматолог" заробляє свій перший міліярд

Подільниця Ткаченка – на той час директор ОК – Неверко, починає збирати підписи за створення ЗАТ, погрожуючи тим, хто не підпише звільненням.

Таким чином з’являється протокол зборів від 20.10.2004 з 204 підписами. Більшу частину яких працівники ОК визнали підробленими. При цьому нам вдалося знайти лист відправлений Неверко в Мінкульт і фонд Держмайна, де вона повідомляє про те, що відбулися збори колективу ОК і було прийнято рішення про створення спільного підприємства. Лист датований 15.10.2004 року, тобто на 5 днів раніше самих зборів. Що свідчить ще раз про підробку та попередню змову.

Зрозуміло, що весь цей схематоз було запущено раніше Неверко і Ткаченко. Які давно все порішали, а збори були фікцією.

 

Так було створено СП

В 13.12.2005 вспливає документ від 13.12.2005 – протокол наради ЗАТ, якого в реалії не було, з підписами людей, які навіть не знали і не чули про цю нараду.

Тобто даний документ було сфальсифіковано щоб надати цю «фількину грамоту» в фонд Держмайна і підтвердити те, що всі необхідні умови дотримані. І по-швидкому скасувати ДП ОК вливши його в ЗАТ ОК.

Так ось. Цей підроблений протокол з підробленими підписами зник. Тобто його нема. І це зрозуміло, свою функцію він виконав. І це серйозна кримінальна справа по які народний депутат Ткаченко та його подільники можуть сісти на довгий срок.

І це добре знає «зелена» прокуратура яка нібито щось зараз перевіряє. Але звичайно ніхто нікого із зеленої влади не посадить ні за які злочини. Навіть за вкрадені десятки мільйонів доларів в держави та знищення культурного надбання України.

Ця антиукраїнська зелена влада буде переслідувати за слова так як Федину, Звиробій та Пояркова, або за участь в Революції Гідності як Таню Чорновіл.

Маємо реванш крадіїв, аферистів та корупціонерів. Відкат в «ліхіє 90-є».

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: