Свіжі новини:

Бізіборди

Бізіборди це дошки, які призначені для безпечного ознайомлення дитини з потенційно небезпечними предметами, що застосовуються в побуті, а також для навчання в ігровій формі. В перекладі з англійської мови бізіборд — дошка, що захоплює. І справді, правильно підібрана ігрова панель звільняє батькам деякий час, допоки малюк грається.

З самого початку бізіборд був простою дошкою з дерева, на якій закріплюються побутові предмети, що оточували дитину у звичайному житті, але користуватися ними було небезпечно. На дошках були ті ж речі, але скориговані таким чином, що не являли собою загрози. Поступово кількість використаних для бізібордів елементів збільшувалася, додавалися навчальні деталі, а також ті, що розвивають дрібну моторику рук, сенсорику та когнітивні здібності.

Вибір бізібордів сьогодні дуже великий, в інтернет-магазинах можна знайти панелі різноманітних розмірів, форм та наповнення. Матеріали також використовуються різні: дерево, метал, пластик.

Для чого потрібні бізіборди?

Основним завданням для бізібордів є надання дитині цікавих та безпечних складових для досліджень з мінімумом ризику травматизму. Усі дорослі стикаються з тим, що у малюка настає той період, коли йому цікаво все навкруги, він намагається торкнутися кожного предмету що його оточує, або скуштувати на зуб. В цей час потрібно надати малечі альтернативний варіант небезпечним речам, який задовольнить цікавість. Крім цього купити бізіборд можна для:

  • тренування дрібної моторики (а як наслідок координації в просторі, розвиток пам’яті);
  • логічного мислення;
  • стійкості концентрації уваги;
  • розуміння причинно-наслідкового зв’язку.

Якщо на дошці використані навчальні елементи, то малюк в ігровій формі вивчить цифри та букви.

Де купити бізіборд?

Якісний бізіборд купити в Україні краще за все в інтернет-магазині. На сайті зручно користуватися фільтрами, виберіть варіанти, що найбільш підходять саме вам, а вже потім можна порівняти кілька моделей. В каталогах представлені бізіборди, що відрізняються конструкційними характеристиками. Можна виділити декілька основних видів:

  • класичний — проста дошка, укомплектована набором елементів;
  • двосторонній — виконується у формі книжки та має дві функціональні поверхні;
  • кубічний — має ще більше поверхонь, може бути виконаний у формі будинку (бізідом);
  • м’який — призначений для наймолодших, виготовляється з текстилю та найбільш безпечних елементів.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: