Свіжі новини:

Будівництво та оздоблення лазні

Не даремно кажуть: «У лазні помитися, що наново народитися!» Саме лазня, як і раніше, тримає лідерські позиції в оздоровленні організму. Як же створити це цілюще джерело здоров’я?

Питання будівництва лазні містить безліч моментів, від технічних і технологічних до організаторських, дизайнерських. Маючи на увазі ідею будівництва лазні, потрібно врахувати:

  • Грамотне планування за індивідуальним смаком та можливостями гаманця.
  • Оптимальний вибір будівельних матеріалів, що забезпечують красу, сучасність, тривалість експлуатації за фінансової вигоди.
  • Кваліфікацію виконавців робіт.
  • Довговічне в експлуатації обладнання (за наявності запиту).

Грамотне будівництво включає не тільки вибір місця для фундаменту та закладку міток під заливку. Це трудомісткий процес, що починається з облаштування каркасу, внутрішнього наповнення (монтаж печі, укладання полків, влаштування мийного відділення, встановлення меблів) і закінчується якісним внутрішнім оздобленням та монтажем спеціального обладнання для лазень та саун. До такого обладнання у першу чергу відноситься піч. Один з найкращих варіантів – фінська піч для саун Harvia.

Внутрішнє оздоблення лазні

Тут детальніше тому, що оздоровчий ефект організму в рази посилюється зоровим сприйняттям комфортного внутрішнього інтер’єру. Приємно, відпочиваючи після пари, попити чайку в кімнаті відпочинку, обробленої всередині запашними липовими панелями або вагонкою з сосни та кедра.

Для обробки безпосередньо парною найкращий варіант – вагонка з твердого дерева (листвениці, вільхи). Тут важливі вологостійкі властивості матеріалу, можливість створення відчуття затишку. Найбільш розповсюджений варіант, до того ж, доволі бюджетний – це вагонка з липи. А от використання дерева хвойних порід категорично не прийнятне для внутрішнього приміщення парилки. Справа в тому, що при нагріванні така вагонка буде виділяти смолу, яка при контакті зі шкірою гарантовано спричинить опіки.

Читайте також:  Військовий юрист: захисник прав та інтересів у військовій сфері

Для прибанника або кімнати відпочинку, де нижча вологість, підійде структурована сосна простої обробки. Застосовують комбіновані варіанти обробки другорядних приміщень. Мийні кімнати обробляють пропорційно, вагонкою і керамікою. Це модно.

Етапи будівництва лазні не бувають простими, до кожного з них варто ставитись відповідально, щоб уникнути проблем. Ще краще – найняти професіоналів, які зроблять все під ключ. Але пройшовши і завершивши не простий будівельний процес, забудовник отримає результат – лазню мрії.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: