Свіжі новини:

Через закони про малий та середній бізнес підприємці пригрозили майданом

Представники малого і середнього бізнесу пригрозили майданом через закони, які зобов’язують підприємців застосовувати касові апарати, передає  “Прямий“.

Про це було повідомлено під час круглого столу щодо законодавчих ініціатив у сфері діяльності малого і середнього бізнесу.

“Ми спілкувалися майже з усіма партіями, які пройшли до Верховної Ради. Але, фракція “Слуга народу” нас не почула. Одне підняття руки – і в країні знищуються малий  і середній бізнес. У Росії теж були ці касові апарати, але вже через рік вони не знали, що з ними робити й скасували. Теж саме у Грузії – спочатку ввели касові апарати, а потім скасували”, – сказала голова всеукраїнської профспілки підприємців України Валентина Коробка.

Вона також наголосила, що якщо держава не накладе вето на руйнівні для підприємців закони, представники малого і середнього бізнесу вийдуть на протести.

“Підприємці говорять – “почуйте нас!”. Вони також чекають на вето законів 1053-1 та 1073. Ми чекаємо до 30-го вересня. Пам’ятаєте “податковий майдан”, коли вийшли тисячі підприємців?  Ми законослухняні громадяни, але коли зачеплять, то нас вже буде не зупинити. Тож, якщо нічого не буде зроблено, ми вийдемо 30-го числа”, – сказала Коробка.

Читайте також:  Everad, LeadBit и MGID — картель IT-мошенников: анатомия глобальной аферы

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: