Свіжі новини:


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/clients/inuaus/inuaus/wp-content/themes/newsreaders/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Чим же так гарні тайські дівчата в порівнянні з українськими

Чим же так гарні тайські дівчата в порівнянні з українкими, що чоловіки готові заради них зірватися на інший кінець світу і повністю відмовитися від минулого життя? Українські жінки бажають бути цікавими для своїх чоловіків, але части ми на замислюємся на дрібницях, які можуть втримати своїх чоловіків. Ми розглянемо в статті, чим же тайські жінки відрізняються від українських:

  1. Тайки уважні і емпатічним. Тайка щиро буде переживати твоє занепокоєння разом з тобою. Ці дівчата готові завжди прийти на допомогу, вислухати, зрозуміти і щиро підтримати.
  2. Тайки всюди, де їм доводиться існувати більш-менш тривалий час, намагаються створити комфорт. Тайське житло, навіть небагате, завжди зустрічає гостей затишком і домашнім теплом. Сучасні українські дівчата схильні споживати комфорт, а не створювати.
  3. Тайки маніяки по частині охайності. Це стосується як особистої гігієни, так і території, на якій доводиться жити або працювати. середньостатистична тайка може забиратися в будинку по кілька разів на день. Згадайте молодих неохайних росіян чи українців.
  4. Тайки дуже люблять білих чоловіків європейського типу в тайській культурі європейська зовнішність це непорушний ідеал. Такй щиро закохуються в своїх імпортних чоловіків і готові обдаровувати їх кращими своїми якостями. серед російських наречених престижність співвітчизників середнього класу досить низька.
  5. Тайські дівчата дуже прискіпливі до власної зовнішності. Білосніжна усмішка, здорові гарне волосся, чиста шкіра цим можуть похвалитися навіть небагаті тайки, так як приділяють своїй зовнішності величезну кількість часу і фінансів.
  6. Тайська дружина легко візьметься вивчити якщо не твоя рідна мова, то англійська вже точно. Тільки заради того, щоб тобі було комфортно з нею спілкуватися. Російські дівчата, виходячи заміж за іноземців, чекають що російську мову вивчить він.
  7. Більшість таєк стрункі, мають гарні пропорційні фігури. звичайно, і повні тайки, але таких меншість. Також вважається, що тайські дівчата самі симпатичні серед азіаток.
  8. Тайки не соромляться оточити чоловіка турботою і ласкою навіть в разі не найповнішою взаємності. Тайка ходитиме за тобою по п’ятах, піднімати настрій, розважати і жартувати. В Україні дівчина швидше буде нити, як їй нудно і вимагати  від тебе якихось дій.
  9. Почуття гумору і добра іронія ще одна перевага таєк перед українськими дівчатами. З тайської дружиною ніколи не буде нудно перевірено безліччю російських чоловіків.
  10. Тайки прихильники високої моралі і сімейних цінностей. Будинок і родина для них все. Діти ніколи не залишаться голодними, брудними, без уваги. Кращі мами це теж про них.
Читайте також:  Альона Лазуткіна - як шахрайка купляла корупованного суддю Тараса Оксюту

Це не значить що в Україні нема таких українських дівчат, але для когось буде над чим замислитись.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: