Свіжі новини:

Чи безпечно інвестувати в криптовалюту?

Безсумнівно, є багато переваг і недоліків інвестування в криптовалюти. Я б хотів, щоб ви знали про це, перш ніж приймати будь-яке рішення щодо інвестування в криптовалюту. Про це детальніше в огляді за посиланням.

В першу чергу – інвестиційний час

Торгівля криптовалютами на біржах мало чим відрізняється від торгівлі звичайними акціями. Правила ті самі: купуєш криптовалюту дешевше, продаєш більше. Чим довший період ваших інвестицій, тим менший ризик збитків і більший ризик отримання прибутку. Якщо ви думаєте вкласти свої заощадження на місяць, сподіваючись, що вони «виростуть» – краще пропустіть це. Звичайно, можна заробити, навіть багато. Але майте на увазі, що ви багато чим ризикуєте.

По-друге, курси криптовалют дуже мінливі

Немає необхідності хитрувати. Крипторинок ще молодий. Криптовалюти піддаються значним коливанням цін, набагато більшим, ніж акції на основних біржах. Стандартом є те, що за 1 день якась криптовалюта може зрости або впасти на 30-50%.

По-третє, криптовалюти сприйнятливі до маніпуляцій

Звідки ця нестабільність? Криптовалютний ринок дуже чутливий до маніпуляцій. Існує два найбільш поширених типи маніпулювання криптовалютою. Перший – маніпулювання інформацією. Наприклад, нормою є фейкові новини, які викликають динамічні підйоми/падіння. Або підтримка когось «великого» – чудовий приклад твітів Ілона Маска (від Tesla), який першим запалив ринок кількома записами з інформацією про те, що Tesla прийматиме платежі в BTC. Потім він вдарив курс Memcoin Dodge у космос. Потім, через кілька місяців, він заявив, що BTC – це фу, погано і неекологічно, і на біржах почалася паніка. Ну. Більше нічого не можу додати на цю тему.

І другий вид маніпуляції – це так звані кити. Великі гравці на ринку, торгують мільйонами та мільярдами. Часто такому киту достатньо почати продавати свої біткоіни на ринку, щоб ціна впала. чому Тому що кит, який продає свій гаманець, це знак для мас, що настав кінець світу, апокаліпсис, Армагедон, ведмежий ринок і нас з’їдять ведмеді. Кожен починає продавати свої бікойни, перш ніж зазнає великої втрати. Починається паніка. Курс падає на вуха. Кит щасливий. Він продав BTC за відповідним для нього курсом і тепер чекає, коли паніка досягне свого піку. І що тоді робитиме кит? Буде купувати ще більше BTC набагато дешевше. А потім знову продасть їх, коли прийде час. Крипторинок настільки малий, що великі гравці майже можуть керувати ним.

Читайте також:  Преимущества Трудоустройства в Румынии для Иностранных Специалистов

Четверте – не зберігайте свої криптовалюти на біржі

Ми звикли до думки, що, наприклад, на ВФБ ми можемо вкласти гроші, купити акції і спокійно залишатися там до кінця світу або навіть на день довше. У криптосвіті не все так райдужно. Бувають, і це не поодинокі випадки, злом бірж і крадіжка криптовалюти. А оскільки переказати їх на інший гаманець просто і швидко, а відстежити одержувача дуже складно, варто бути вкрай обережним. Якщо ви не торгуєте своїми криптовалютами щодня, а купуєте їх на довгостроковий період, найкращим варіантом буде перевести свої криптовалюти на зовнішній гаманець.

Крім того, звісно, ​​дотримуйтесь стандартних заходів безпеки: нікуди не входьте та не підключайтеся до невідомих Wi-Fi під час входу, не забудьте вийти після завершення дій на біржі, використовуйте двоетапну перевірку, не використовувати прості паролі.

П’яте – інвестуйте з розумом

Важко уявити, що BTC або Etherum зникають з ринку. Але з невеликими криптовалютами, які виявляються невдалими, це можливо. І тоді ви не повернете вкладених грошей. Тому, перш ніж вирішити, у що інвестувати, проведіть належне польове дослідження. Що таке дана криптовалюта, що вона представляє, яка команда її створила, на чому вона заснована тощо. Не покладайтеся на думку когось іншого, хто каже, що цю криптовалюту буде рекомендовано Місяцю пізніше цього місяця. Можливо, так, можливо, ні. Проведіть дослідження та вирішуйте самі. Ви не маєте права звинувачувати когось у тому, що він помилився в оцінці тієї чи іншої криптовалюти – у вас є свій мозок і ви самі вирішили, що вкладаєте гроші в цю криптовалюту. Ніхто б не приставив пістолет до вашої голови, ви б це зробили.

Шосте – інвестуйте стільки, скільки можете дозволити собі втратити

Начебто просто, але спокусливо. Особливо, коли ви кладете 7000 гривень на пробний період і через тиждень вже маєте непоганий прибуток. Спокуса покласти більше. Якщо через тиждень ви «заробили» 2800 гривень з 7000 гривень, що станеться, якщо ви покладете 70 000 гривень? Тоді ви б «мали» 100 000 гривень. А 700 000 гривень? 1 000 000 гривень на тиждень!

Читайте також:  Курьерские пакеты с логотипом - эффективный инструмент для продвижения бизнеса

Сьоме – ви тільки заробляєте або втрачаєте під час продажу

Що робити, якщо ви не продали свою криптовалюту за 350 000 гривень? Ви б не мали втрат. Так само, як у вас немає прибутку, коли курс був високий і ви «мали» 1 000 000 гривень. Прибуток або збиток формується лише під час продажу. Ви маєте час? Ви в мінусі? Ви вибрали надійну криптовалюту? Залиш її. Навіть якби це був фактично ведмежий ринок, одного дня настане новий бум. Ви заробляєте гроші на криптовалюті? Крім того, пам’ятайте про отримання прибутку. Ніщо не болить так, як втрата, якщо це не нереалізовані прибутки. Жадібність іноді є найлютішим ворогом.

Восьме – технічний аналіз працює в середньому

Вірніше, на мою приватну думку, працює, скільки китам хочеться. Люди повинні певною мірою довіряти технічному аналізу і мати в ньому хоча б ілюзорну основу. Але пам’ятайте – кити знають, чого кожен від них чекає. І використовують це, звісно, ​​у своїх цілях.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: