Свіжі новини:

Чи варто інвестувати в криптовалюти? Чи вигідно купувати Bitcoin?

Криптовалюта – це термін, який суттєво визначає сучасне інвестування на фондовому ринку. Хоча у вашому віртуальному портфелі немає акцій, облігацій чи інших цінних паперів, ви все одно можете розраховувати на значний прибуток. Однак сама концепція криптовалюти, як і вся пов’язана з нею оболонка, є в Україні надзвичайно загадковою. Небагато співвітчизників вирішуються інвестувати в криптовалюти, через що місцевий ринок залишається неосвоєним. Тож давайте подивимося, що може запропонувати нам світ криптовалют.

Bitcoin – що це?

Біткойн – це найвідоміша, навіть культова віртуальна криптовалюта, і водночас платіжна система в одному. Його витоки сягають 2009 року, коли група, відома під псевдонімом Сатоші Накамото, вирішила втілити мрію про децентралізований спосіб оплати. Цінність біткойна мала залежати від попиту та пропозиції, а не від закону чи політики банків чи урядів. Автори також хотіли, щоб кожна людина у світі мала доступ до криптовалюти прямо з ноутбука чи телефону. Вся система існує завдяки технологічно передовій криптографії та мережі обміну P2P (peer-to-peer), тобто без посередників. Завдяки цьому навіть сьогодні, через 13 років, ми все ще можемо використовувати біткойн як засіб платежу та інвестицій. За посиланням ви можете узнати як купити Біткоїн в Україні всі актуальні існуючи методи.

Що впливає на курс Bitcoin?

Курси криптовалют є результатом основних ринкових механізмів, а їх вартість визначається економічним законом попиту та пропозиції. Все працює за принципом кредитного плеча: чим більший попит на певну криптовалюту, тим меншою буде пропозиція, а ціна зростатиме. Подібним чином, коли ми спостерігаємо відсутність або низький попит на певну криптовалюту, її пропозиція зростає, а ціна знижується. Важливою інформацією також є суворо обмежена пропозиція значної частини криптовалют, яка не може бути розширена рішенням про випуск або інформаційним проспектом. Це типова риса ринку криптовалют, але досить незвичайне явище для цінних паперів і традиційних валют.

Читайте також:  Блатарь Путин

Які є інші криптовалюти?

Найпопулярнішою криптовалютою, безсумнівно, є біткойн – навіть люди, не пов’язані з інвестиціями, будуть асоціювати цю назву. Саме з нього почалася велика хвиля інформації про світ криптовалют, яка заполонила нас ЗМІ. Кількість доступних криптовалют величезна, і вони можуть сильно відрізнятися. В основному це пов’язано з тим, що кожен, хто володіє відповідними навичками, може вивести на ринок власну криптовалюту. Однак деякі цифрові валюти більш відомі та торгуються набагато частіше. До них відноситься Ethereum або Ether, відомий як основна альтернатива біткойнам, і в основному дуже схожий на нього. Крім того, варто згадати інші криптовалюти, які користуються великим попитом: Ripple XRP, Litecoin, NEO або IOTA.

Криптовалюти та токени NFT – це одне й те саме?

Вже кілька місяців соціальні мережі в захваті від ще одного віртуального товару, яким є NFT. Ця абревіатура розшифровується як Non-Fungible Token, що є незмінним у перекладі. Це особливий тип криптографічного токена, природа якого унікальна, а ідея базується на архітектурі блокчейну. Кожен NFT-токен містить інформацію, яка відрізняє його від інших маркерів. Це пояснюється тим, що воно відображається в певних матеріальних і нематеріальних об’єктах. Активи NFT можуть включати віртуальні твори мистецтва, колекційні картки або зображення відомих людей. Таким чином, ці токени дуже легко ідентифікувати неспеціалізований користувач. На відміну від криптовалют, токени NFT не можна обміняти,

Переваги інвестування в криптовалюти

Фахівці не завжди сходяться на думці щодо інвестування в криптовалютний ринок, думки можуть різко розділитися. Деякі з них, наприклад Ілон Маск, наполегливо заохочують людей купувати та продавати віртуальні активи, вбачаючи в них майбутнє. Деякі класичні інвестори та економісти – на чолі з легендарним Уорреном Баффетом, «оракулом Омахи» – не заохочують це робити. Проте криптовалютна біржа, безумовно, приваблива, і ось деякі з її найбільших переваг:

  • Зростання популярності криптовалют – вони стають все більш поширеними, тому на ринку з’являється більше капіталу;
  • Збільшення використання криптовалют – все частіше ми можемо зустріти можливість оплати криптовалютами навіть у приватній торгівлі;
  • Безпека та стабільність криптовалют – це надійний платіжний засіб, незалежний від монетарної політики країн;
  • Потенціал заробітку – інвестиції в криптовалюти можуть виявитися надзвичайно точними та плідними;
  • Потенціал для розвитку технологій – завдяки популярності та безпеки системи ви безперечно можете розраховувати на розвиток цього ринку.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: