Свіжі новини:

Дружина нового голови Дніпропетровської ОДА має громадянство Росії.

У суботу, 14 вересня, президент України Володимир Зеленський представив нового голову Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Бондаренка, у якого дружина має російське громадянство. Відповідний указ опублікований на сайті президента.

“Молодий чоловік. Молодий менеджер. Ви знаєте нашу головну задачу і головну вимогу до всіх голів обласних адміністрацій, не тільки Дніпропетровської області, а й по всій Україні. У нас випробувальний термін. До Нового року дивимося, як справляються, ніхто не вічний. Якщо хто справить – дай бог”, – заявив Зеленський, представляючи нового очільника області.

Бондаренко подякував за кредит довіри та заявив, що адміністрація буде працювати ефективно і на результат. Він також зазначив, що роботи в Дніпропетровській області має бути багато. Зокрема, будівництво нового аеропорту, поліпшення якості дорожнього покриття та інфраструктури області, а також екологічного стану.

Після того, як у червні глава держави звільнив голову ОДА Дніпропетровщини Валентина Резніченко, його обов’язки виконував Дмитро Батура – екс-заступник голови облдержадміністрації. Тепер офіційно зайняв пост Бондаренко.

Олександр Бондаренко – що про нього відомо

Олександр Бондаренко – київський бізнесмен родом із Харкова. Його дружина Регіна Бондаренко є громадянкою РФ.

За минулий рік бізнесмен отримав 204 тис грн зарплати (тобто 17 тисяч в місяць). Дохід від підприємницької діяльності склав 144 тисяч гривень, відсотки – 96 850 грн. Також він задекларував квартиру в Харкові (126,9 кв. м) і квартиру в Києві (89,8 кв. м). У гаражі Бондаренко стоїть автомобіль Mazda 6 2016 року випуску вартістю 850 тисяч гривень.

Його дружина за рік задекларувала 660 тисяч гривень зарплати (від компанії “Юнілівер Русь”, зареєстрованої в Росії) – тобто її офіційний річний дохід більше, ніж у Бондаренка.

Читайте також:  Поздравление работников дорожного хозяйства и автомобилистов - Игорь Молоток

Новому голові Дніпропетровської ОДА належить 33,34% компанії “Бі енд Бі Фудз”, де він значиться директором. Фірма позиціонує себе як виробника здорових закусок, кондитерських виробів та інших продуктів харчування. Також Бондаренко – єдиний власник компаній “Стійкі Бізнес Системи” (надає послуги в сфері IT), “Лок Сток” (виробництво хімічної продукції) і “Філд Маркетинг”. Варто відзначити, що всі фірми зареєстровані не пізніше двох років тому.

На банківських рахунках Бондаренко лежить 165 500 гривень, 59 200 євро і 66 000 доларів. Готівкою Бондаренко задекларував ще 50 тисяч доларів.

За даними Народної української академії, раніше Бондаренко проводив тренінги з економіки та підприємництва для школярів.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: