Свіжі новини:

Гігантськіми ботофермами Znaj.ua і Politeka торгував Рибчинський. Врешті вони запрацювали на Зеленського проти Порошенка

Як офіційно повідомляє Facebook, компанія нещодавно викрила діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії по дезінформації в Україні. В цілому під час цієї операції Facebook виявив та видалив 168 акаунтів, 149 сторінок, 79 груп.

Усі видалені акаунти пов’язані з київським PR-агентством Pragmatico. Ця піар прокладка витратила на рекламу та просування своїх ботів та аккаунтів дезінформації $ 1,6 млн. Серед видалених FB-сторінок — лайномети Hyser, Znaj.ua, Politeka. За інформацією Фейсбук сторінками і групами керували фейковий акаунти, їх імена постійно міняли.

Ці групи і акаунти проявляли активність під час недавніх виборів, виконуючи замовлення чорного піару.

Загалом ці сайти активно «торгували» зрадою.

Згідно з дослідженням imi.org.ua саме ці сайти були головними майданчиками, що працювали проти 5-го президента України Петра Порошенка

В дослідженні зазначалось: “На відміну від новин проти Зеленського, де міститься критика в особистих блогах чи текст не збалансований, проти Порошенка частіше поширюються фейки, новини з ознаками чорного піару, використовуються маніпуляції з емоціями тощо.”

Бенефіціарним власником інформаційного агентства Знай, а також ТОВ “Українська стена” (видавниче діло) та “Будни медіа” (виробництво кіно- та відеофільмів, телепрограм) є Антон Федченко, зареєстрованим в Лозовій (Харківська обл.)

При цьому за даними з реєстрів, кінцевим власником і керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Знай» з жовтня 2016 року є Вадим Іванович Якимець. Він же з жовтня 2016-го до травня 2018-го був керівником ТОВ «Політека». Людина з таким же іменем балотувалася до Київської міської ради в 2015 році як представник організації «Рух за реформи».

Але, як повідомляє tech.liga.net гігантською ботофермою керувало агентство Pragmatico яке займається рекламою, PR, маркетингом. Директор Pragmatico Валерій Савчук.

Читайте також:  Марина Лазебна та її підлеглі з міністерства соціальної політики кришують схему на 400 мільйонів - блогер

Також ми з’ясували що з “медіахолдингом” Znaj пов’язан екс-нардеп ВО “Батьківщина” Євген Рибчинський. Спочатку, цю фабрику тролів він запропонував Тимошенко, але під час президентської кампанії тролі працювали в інтересах штабу Зеленського. Проти 5-го Президента Порошенка.

Ці ресурси працюють проти нього і зараз.


Євген Рибчинський

 

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: