Свіжі новини:

Гігієна порожнини рота: що це таке і як проводиться

Стоматологи – лікарі, до яких часто звертаються українці. Професійна гігієна порожнини рота – одна із причин їх візиту до клініки. Чому так важливо відвідувати стоматолога хоча б раз на півроку? Гігієна порожнини рота у професійному виконанні потрібна:

  • для профілактики карієсу;
  • для контролю за станом зубів та ясен;
  • для створення привабливої посмішки.

Що передбачає професійна гігієна порожнини рота в Києві? Мова йде про видалення зубного каменю та нальоту. Парадонтолог чи стоматолог-терапевт видаляє нашарування навіть у важкодоступних ділянках ротової порожнини. Таким чином можна позбавитись від каменю на зубах та жовтизни чи нальоту абсолютно безболісно.

Проблеми ротової порожнини можуть варіювати, та від більшості з них легко позбавитися завдяки гігієнічним процедурам, проведеним вчасно. Професійний догляд зможе повернути зубам природню білизну в результаті видалення пігменту, що виділяється під час паління чи споживання кави або їжі з барвниками. Він же ліквідує неприємний запах із рота.

Спеціалісти рекомендують користуватися професійними послугами два рази на рік. Користуючись їх порадами можна мінімізувати вірогідність запалення ясен та розвитку цілого ряду захворювань, в тому числі пародонтиту. Наліт на зубах – ідеальне середовище для розвитку бактерій, що викликають карієс, тож його, як і зубний камінь, обов’язково слід видаляти. Деякі люди мають схильність до формування останнього. Їм, як і власникам брекетів, бажано спілкуватися зі спеціалістом хоча б раз на чотири місяці.

Особливості професійної чистки зубів

Ця процедура займає не більше однієї години часу. Для пацієнта вона проходить легко та безболісно. Процес складається з декількох етапів. В першу чергу проводиться зондування та скринінг ясен. Це потрібно для оцінки їх стану, а також огляду під’ясенної поверхні.

Читайте також:  Первый среди равных. Как устроен православный мир патриарха Варфоломея

За допомогою індикації зубного нальоту стоматолог знаходить, де зібралося найбільше бактерій та біоплівки. Він може оглянути навіть найскладніші ділянки ротової порожнини. Використовуючи технологію AirFlow, лікар видаляє м’які відкладення та наліт, що залишився від кави або тютюну. Зуби легко очищаються під впливом повітря, води та порошку. Щоб видалити камінь використовується ультразвуковий апарат.

Провівши всі необхідні маніпуляції, лікар розкаже про особливості правильного догляду за яснами та зубами, а також дасть рекомендації щодо вибору потрібних засобів. Прислухайтесь до них, щоб підтримати здоров’я ротової порожнини. Порадуйте себе білосніжною посмішкою!

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: