Чт. Лип 2nd, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Головний переговорник Зеленського Єрмак займає позицію, що Путін не винуватий у війні на Донбасі, – Герасимов

1 min read

Ключовий парламентер президента Єрмак займає позицію, що Путін не винуватий у війні на Донбасі, – Герасимов
Народний депутат України, співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов заявив, що радник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак, який займається переговорами з міжнародними партнерами України, висловлює погляди, ідентичні кремлівській пропаганді.

Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу “НАШ”, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу партії “Європейська Солідарність”.
За його словами, це доводять опубліковані в США свідчення під присягою американського дипломата Вільяма Тейлора.”Ключова людина, яка сьогодні займається перемовинами на міжнародній арені – бо в нас МЗС відсторонено від перемовин, – пан Єрмак займає позицію, що Путін не винуватий! Було оприлюднено офіційний документ американським Конгресом.
Посол США в Україні пан Тейлор заявив, що на зустрічі з паном Єрмаком і представниками Офісу президента Зеленського пан Єрмак чітко сказав, що у війні винен президент Порошенко, а не Кремль і Путін, які напали на нашу країну. Це – свідчення пана Тейлора під присягою в американському Конгресі. І ми будемо вимагати, щоб Єрмака відсторонили від переговорів. Бо це проросійська позиція, це те, що говорять пропагандистські канали в Кремлі. Це ті смисли, які продукує ключова людина від України на переговорах”, – зазначив Артур Герасимов.

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.