Свіжі новини:

Гранулятори комбікорму 220 вольт

Гранулятор є універсальним обладнанням, яке використовується у домашніх та промислових умовах. Прилад підійде для приватного господарства, ферми та бізнесу. Кожна установка працює від стандартної мережі, не потребує додаткових перехідників. Основне призначення установки – формування гранул із комбікорму, для подальшого їх зберігання. Гранульовані корми надалі використовують для годування свійських тварин та птиці. Ми пропонуємо купити гранулятор комбікорму та пелет на 220 В українського бренду. Фермерам подобається це обладнання, про нього добре відгукуються.
Асортименти техніки від виробника
Ви можете вибрати та купити гранулятор комбікорму на 220 вольт залежно від призначення та інтенсивності використання. Від розміру робочої частини залежить вартість та продуктивність пристрою. Також на ціну гранулятора впливає потужність двигуна. Виробник пропонує версії з різною величиною робочої частини та отримання гранульованого продукту:
 100 мм – до 40 кг/год;
 150 мм – до 100 кг/год;
 200 мм – до 200 кг/год;
 260 мм – до 300 кг/год.
Агрегат формує пелети завбільшки від 2 мм до 8 мм у діаметрі. Цьому сприяють радіальні отвори на матриці. Користувач сам вибирає режим роботи для створення ідеальних гранул, залежно від призначення і типу продукту, що виробляється. Вибираючи агрегат для формування гранул, враховуйте його продуктивність та технічні характеристики, так ви зможете купити оптимальний гранулятор комбікорму на 220 вольт, який закриє всі ваші потреби, будь то приватне домогосподарство, ферма чи бізнес-компанія.
Переваги гранулятора:
 Мінімізація виробничих витрат;
 збільшення терміну придатності кормів;
 Зменшення обсягу при пресуванні;
 Змішування різних типів корму;
 рівномірний розподіл корисних речовин;
 Рівномірний розмір гранул та ін.
Тварина не зможе вибирати «найсмачніше», залишаючи їжу. Раціональне харчування без відходів – економія для фермера. Це надалі знижує собівартість вирощеної живності та заощаджує для господаря (бізнесмена, фермера) гроші.
Додаткові особливості обладнання
Пристрій дозволяє створювати однотипні гранули, формуючи самостійно склад (кукурудза+ячмінь+овес). Додають вітаміни, мінерали, інші цінні речовини, а за необхідності вводять ліки, антибактеріальні добавки, жири та ін.
Пристрій підходить для формування пелет для:
 Пташенят, перепелів – 2 мм;
 Кур несучок, бройлерів – 3 мм;
 Кроликів, середніх розмірів риб – 4 мм;
 Свиней, овець – 5 мм;
 великої рогатої худоби – 6 мм.
Купити гранулятор комбікорму на 220 вольт означає придбати сертифікований прилад з річним експлуатаційним періодом. Паралельно з цим його використовують для формування пілет із деревини, соломи, сіна. Крім вибору товщини, доступне регулювання довжини гранул способом розміщення ножа-відсікача. Можна вибрати та купити гранулятор комбікорму на 220 вольт 4 кВт або 1,5 кВт, зіставивши продуктивність та вартість спецобладнання.
Плюсом цього верстата є гарантія від виробника, а також можливість купити гранулятор комбікорму на 220 вольт у будь-якій комплектації. Купуйте лише робочу частину або окремі елементи, вузли. Прилад сертифікований для внутрішнього використання в Україні та має всі документи для продажу на експорт (міжнародні ринки різних країн).

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: