Свіжі новини:

Ігор Молоток презентував політичну команду «За майбутнє!», яку поведе на місцеві вибори на Сумщині

Наприкінці минулого тижня на політичній мапі Сумщини сталась надзвичайно важлива подія, яка суттєво позначиться на виборах місцевої влади 25 жовтня.

Особливу роль у майбутніх виборах може відіграти Кролевеччина, адже нардеп від 160 виборчого округу Ігор Молоток особисто поведе свою команду до місцевих рад.

Так, наприкінці тижня народний депутат України Ігор Молоток презентував політичну команду «За майбутнє!», яку поведе на місцеві вибори на Сумщині. Серед присутніх на презентації партії були нині діючі голови громад, політичні та громадські діячі. Кого представить дана партія на виборах до Кролевецької міської ради та чи буде від неї кандидат на міського голову, в районну та обласну раду поки не відомо, адже з 15 до 24 вересня політичні сили мають висунути кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

За Ігоря Молотка у 160 виборчому окрузі проголосували 22 834 виборці. На всіх дільницях в межах округу народний обранець впевнено переміг.

Окрім міста Кролевець, саме райцентр Кролевецького району зробив неочікуваний вибір і підтримав депутата від «Слуги народу».

Читайте також:  Отримують чорну готівку та крадуть ліс. Викрито ОПГ Стрельченко, Романько, Слюсара та Будника - Ярослав Бондаренко

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: