Свіжі новини:

Користь масажу для немовлят

Суспільство з часом починає вимагати від дорослих та дітей все більшого. Девіз, який ми можемо почути доволі часто: більше, швидше, краще та досконаліше. Часом, дорослі навіть не замислюються, що несвідомо передають цей тиск своїм дітям. Багатьом дітям важко орієнтуватися в повсякденному шкільному житті. Змалку їх засуджують за все, що вони роблять. За останні роки вимоги до дітей надзвичайно зросли. Крім того, є багато щоденних чуттєвих вражень. Тому піклуватись про емоційний стан та здоров’я дитини треба змалечку.

Саме для цього створені сеанси дитячого масажу, які з раннього віку допомагають зосередитись на стані малюка, виявити його потреби, слабкі сторони, емоційні рани, які треба лікувати. Тому ми радимо вже з раннього віку водити свою дитину на сеанси масажу. Наприклад, масаж для немовлят ви можете знайти в медичному центрі “Дитина”. Він пропонує просту, але ефективну процедуру, щоб подарувати нашим дітям любов, турботу та час тільки для них.

Переваги дитячого масажу

Перш за все він сприяє усвідомленню дитиною свого тіла, підтримує здорову напругу тіла, допомагає отримати глибокий та спокійний сон, підтримує імунну систему та травлення. Під час сеансу відбувається самовідновлення, дитина легше вчиться розслаблятися, зменшується біль та напруга, покращується здатність до концентрації, зміцнюється впевненість дитини в собі.

Крім того, такі сеанси корисні для всієї сім’ї. В той час як малюк проводить інтенсивний урок з вихователем, батьки проводять позитивний час з дитиною, який дає можливість відкрити її унікальність. Батьки можуть відпочити та краще зрозуміти свого малюка. Для всієї сім’ї результати масажу подарують більш спокійну атмосферу вдома, менше конфліктів, хвороб та нещасних випадків.

Після сеансів масажу ваша дитина:

  • відчуває менше стресу;
  • вчиться зосереджуватися на собі та своїх відчуттях;
  • починає краще усвідомлювати своє тіло;
  • вчиться концентрації уваги;
  • зменшуються порушення сну;
  • покращується внутрішній спокій та рівновага;
  • зміцнюється імунна система та травлення.
Читайте також:  Сколько в Украине сейчас стоит земля

Тому не варто недооцінювати користь дитячого масажу. Дитяча лікарня в Києві “Дитина” — це ключик до здоров’я вашого малюка як фізичного, так і емоційного. Для дітей старшого віку масаж може допомогти під час різноманітних скарг, таких як біль у животі, біль під час росту, фізична або психічна напруга, підвищує толерантність до дотиків, знижує гіперактивність, дитина стає більш спокійною та розслабленою.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: