Свіжі новини:

Кошторис на натяжні стелі: щоб точно оцінити витрати на оздоблення

В ході виробництва та установки натяжних стель здійснюється чимало операцій – починаючи з розкрою полотен і завершуючи безпосередньо монтажем. Замовників поряд із питаннями дизайну та характеристик покриття цілком виправдано цікавить ціна натяжної стелі – Львів пропонує зовсім різні розцінки. Вони частково залежать від компаній, які надають послуги – у кожної з них своя цінова політика. Проте вартість кожної конструкції зокрема завжди складається зі сталого переліку позицій, що входять у кошторис. У цьому документі розраховуються фактичні затрати на матеріали та деталі, години праці команди монтажників. Це необхідно, аби, з одного боку, надати повноцінний комплекс послуг, і з другого – щоб клієнт зміг наочно побачити, за що саме він буде платити.

Перший список усіх затрат формується уже на об’єкті замовника, у нього вдома. Спеціаліст, який вимірює параметри приміщення, підраховує потрібний об’єм полотна та кріпильних компонентів, підсумовує отримані дані й інформує щодо попередньої вартості. Дізнатися точно, скільки коштуватиме натяжна конструкція, замовник може в офісі компанії, яка займатиметься виготовленням та установкою системи. Ця сума може дещо змінитися, якщо обрати інший тип покриття та/чи його декору, додати ті чи інші елементи, наприклад, точкові світильники й т.д. або навпаки, відмовитися від них з метою скорочення витрат. Так, іноді орієнтовна цифра може перевищувати заплановані клієнтом вкладення, і вносяться певні зміни, щоб розумно зекономити.

Підписання договору відбувається вже тоді, коли проєкт повністю затверджений, і всі аспекти узгоджені із замовником, який ознайомився із кошторисом. Після цього, з внесенням завдатку чи без, спеціалісти беруться до виконання поставлених завдань.

Що входить у перелік витрат на встановлення натяжних стель?

j3eukdq91xtAVGVjFJAdSki0F5U4wJPkJgTFQ4D3VWMv7qZ9z2YzwfBWZqZxxAxYAkhiAuF6qtczRAOVIDfqUQk4TSfAKTyFvsLAFoig5356S09iAosCltJKdjVDXBM4SVYtomDY5pGMJQMB-w4Dd7E

Кожна компанія, яка займається виготовленням та монтажем стельових покриттів, має свій підхід до складення таблиці. Проте, є певні позиції, які враховуються у кошторисах завжди:

  • Тип матеріалу та витрати, пов’язані з ним. Так, ПВХ-плівка обходиться дешевше, ніж текстильні аналоги. Впливає на вартість і фактура та забарвлення полотна: так, глянцева та сатинова стеля дорожча, аніж матова, а кольорові покриття більш вартісні порівняно з білими.
  • Загальний метраж покриття. На основі цього числа розраховується вартість матеріалу.
  • Алюмінієвий чи пластиковий профіль, на який кріпитиметься стеля. Тут вказується як ціна за його квадратний метр, так і підсумкова вартість всього профілю, який потрібен для створення конструкції.
  • Декоративні складові. Це можуть бути деталі для обводу труб, спеціальний профіль, який маскує стики між стелю та стінами та з’єднує між собою полотна, й т.д.
  • Додаткові послуги. Зазвичай це установка закладних елементів для світильників, профілю для гардин, монтаж освітлювальних приладів.
  • Вартість виконання робіт. Цей пункт розписується докладно, і з урахуванням всіх дій, передбачених процесом, вираховується загальна сума.
Читайте також:  Прародитель титушек стал региональным вице-президентом федерации MMA

Таким чином, документ надає вичерпну інформацію про те, із чого складається ціна натяжної системи, згідно з розробленим проєктом. Це дає змогу точно розрахувати витрати на оздоблення стелі й спланувати видатки на інші етапи ремонту, адже зазвичай монтаж стельового покриття здійснюється в рамках обновлення інтер’єру всієї кімнати чи й квартири або будинку.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: