Свіжі новини:

Кредити на карту в Україні – умови та варіанти отримання

Для багатьох послуга онлайн-позики є єдиним варіантом для отримання грошей протягом декількох хвилин. Далеко не кожен має можливість звернутися до родичів і попросити зайняти необхідну суму. Також не кожен може оформити банківський кредит, адже для цього потрібно підходити величезній кількості вимог і мати позитивний кредитний рейтинг. Отримати кредит онлайн на карту без відмови можна з хорошою кредитною історією, але і з поганою КІ є цілком гідні варіанти.

Умови та вимоги

Мікрокредити можна отримати максимум на суму до 20000 гривень. При цьому новим клієнтам багато компаній обмежують ліміти максимально до 10000. Якщо позичальник дійсно відповідальний і вчасно повернув кошти компанії, при повторному зверненні йому запропонують більш вигідні умови. Це може бути Низька ставка, більш високий кредитний ліміт або тривалий термін кредитування.

Типовий термін кредиту готівкою – до 1 місяця. Але існують сервіси, де ліміт може становити до 50000. В такому випадку позичальникові необхідно просто довести свою платоспроможність перед організацією або бути постійним позичальником цієї компанії.

Для оформлення не потрібно нікуди йти. Кредитні сервіси дозволяють позичальникам оформити позику повністю віддалено. Причому зробити це можна в будь-який час, в тому числі і у вихідні та святкові дні.

Щоб отримати займ на карту, досить надати кредитору тільки свої паспортні дані. З цієї причини послуга доступна для осіб без офіційного працевлаштування, безробітним. Крім іншого, дані компанії пропонують постійним позичальникам участь у вигідних бонусних програмах і постійні знижки. В цьому випадку брати кредити стає більш вигідно.

Отримати мікропозику досить просто. Це пов’язано з тим, що клієнту необхідно відповідати невеликим вимогам, які пред’являють до позичальників. Наприклад, основним є громадянство України, бажано не мати реєстрації в регіоні проведення антитерористичної операції (АТО). Сервіси не надають позики іноземцям. Також отримати кредит цілком можуть особи, які досягли повнолітнього віку – з 18 років. При цьому слід знати перед подачею заявки, що в такому випадку вікові обмеження можуть відрізнятися в різних компаніях. У деяких сервісах позики доступні тільки при досягненні 21 року. Максимальний вік – 65 років. Але сьогодні в багатьох МФО він просто не передбачений, що дає можливість користуватися послугою людям вже в похилому віці.

Читайте також:  Гетманцев Даниил Александрович - «выжиматель» налогов из бизнеса сам не платит налоги

Продовження терміну діїї та дострокове погашення

Пролонгація договору. Ще одна перевага перед банківськими кредитами – можливість пролонгувати договір. Це означає, що, опинившись в складній фінансовій ситуації, клієнт може в будь-який момент підключити цю послугу в своєму Особистому кабінеті. Договір триватиме на вказану кількість днів після оплати клієнтом відсотків і комісії за надання послуги.

Дострокове погашення. На відміну від банку, дані компанії вважають позичальників повернули кредит достроково благонадійними і не вимагають з них сплати відсотків за весь термін кредитування. Клієнт погашає позику раніше терміну і економить на виплаті відсотків.

Джерело: https://creditfaq.com.ua

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: