Свіжі новини:

Літій-іонні акумулятори для сонячних батарей: найкращий варіант для системи зберігання енергії

Аналітики передбачають, що попит на акумуляторні батареї в Україні стабільно зростатиме протягом наступних років, одна з причин — забезпечення стабільності енергосистеми.

Попит на акумуляторні батареї в Україні стабільно зростатиме щонайменше 5 років — такий загальний висновок аналітиків, які проаналізували основні тенденції на енергетичному ринку країни. Одним із головних драйверів стане розвиток систем накопичення та зберігання енергії, які покликані стабілізувати енергетичну систему України на тлі різкого зниження маневруючих потужностей після масованих ракетних ударів по теплових електростанціях.

Літієві акумуляторні батареї: Україна нарощуватиме потужність сховищ енергії

Україна прагне розвивати сегмент промислових сховищ електроенергії, які можна буде використовувати як потужності, що маневрують. Наприклад, програма «Грін Дім», яка передбачає субсидування встановлення сонячних електростанцій для багатоквартирних будинків, передбачає обов’язкове встановлення акумуляторів потужністю не менше ніж 3 кВт-год. При цьому особливо вказується, що можлива закупівля лише літій іонних акумуляторів для сонячних батарей, тому що їх параметри оптимально відповідають вимогам до сховищ енергії:

  • Висока густина заряду, завдяки чому можна отримати дуже місткий накопичувач енергії при порівняно невеликих габаритах. Це значно розширює можливості вибору місця для встановлення акумуляторів.
  • Глибокий розряд ніяк не позначається на працездатності та параметрах літієвих акумуляторів, що дозволяє максимально використовувати доступну місткість АКБ без ризику кардинального зниження їх місткості.
  • Безпека експлуатації — у процесі роботи не відбувається виділення будь-яких отруйних чи пожежонебезпечних з’єднань, чи газів, тому акумуляторну групу можна розміщувати в безпосередній близькості від житлових приміщень.
  • Висока автономність роботи — немає потреби у постійному контролі; функціонування системи зберігання енергії, для цього можна використовувати спеціальний додаток. Самі літій іонні АКБ вимагають мінімального обслуговування.
  • Тривалий термін експлуатації — у сучасних літієвих батарей від топових світових виробників показник циклічності перезаряджання досягає 7 тисяч, цього буде достатньо для роботи як мінімум 8 років без істотного зниження вихідного значення місткості.
  • Відсутність ефекту пам’яті дозволяє проводити заряджання АКБ у будь-який момент, коли це буде можливо.
Читайте також:  Шосткинська «Барса» отримала новий інвентар, форму та обладнання + ФОТО

Купити літієві акумулятори оптом від українського виробника — це можливість придбати накопичувачі енергії, які за своїми електротехнічними та експлуатаційними характеристиками не відрізняються від імпортних аналогів. Але при цьому вони мають доступну вартість і, що важливо, виробник виконає свої гарантійні зобов’язання в найкоротший термін. З чим неодноразово виникали проблеми у тих, хто купував акумуляторні батареї в Україні від китайських виробників, особливо маловідомих «сірих» брендів.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: