Свіжі новини:

Магістерська робота: особливості написання

Випускна кваліфікаційна робота є роботою, яка є доволі вимогливою в плані часу та сил. Адже при її написанні необхідно брати до уваги наступні вимоги:

  • наукова новизна. В магістерській роботі не можна відбити лише результати наукових пошуків різних науковців та оминути власне бачення проблеми та шляхів її вирішення;
  • при написанні курсової слід використовувати лише актуальні джерела. Під актуальними слід розуміти ті статі, тези та підручники, які були опубліковані за останні 5 років. Адже нащо піднімати в магістерській ті питання, які вже неодноразово висвітлювались у інших наукових працях?
  • висока унікальність роботи. Зазвичай магістерська має бути унікальною на 60-80% (все індивідуально та залежить від того, на якій кафедрі виконується робота, в якому ВНЗ та за якою спеціальністю);
  • відсутність плагіату. Тут йде мова про те, що використати синонімайзери, або ж перефразування не вийде – плагіатом визначається не тільки копіювання шматків тексту, а й запозичення чужих ідей та думок;
  • правильне оформлення. Варто не просто оформити використані джерела відповідно до ДСТУ, а й оформити роботу відповідним чином – мова йде про відступи, абзаци тощо.

Варто зазначити, що далеко не кожну тему можна розкрити так, щоб всі вимоги були дотримані. Однак, це непосильне завдання лише для студентів – особи, які професійно надають інформаційні послуги легко справляться з цим завданням. Аби замовити магістерську роботу й отримати бездоганний результат, слід замовити її в компанії “Світ Знань”. Авторський колектив компанії – люди, які мають вищу освіту (відповідного замовленню профілю) та забезпечують високу якість написання робіт. Вони знають як правильно визначити мету, завдання, методологію тощо.

Крім професіоналізму компанія також вирізняються:

  • доступними цінами. Магістерська обійдеться приблизно в 3600 грн (точну ціну можна узгодити з менеджерами компанії – для того, щоб назвати її вони мають знати спеціальність, тему дослідження та бажані строки виконання випускної роботи);
  • пунктуальністю. Автори знають як важливо дотримуватись строків – адже від цього залежить оцінка та й взагалі сам диплом.
Читайте також:  Таиланд: подделывают все, даже Ferrari, Lamborghini, Porsche и Jaguar

Делегувати підготовку роботи є гарною ідеєю не тільки для тих, кому не пощастило з темою, а й для тих, хто просто цінує свій час. Замовити магістерську роботу можна через офіційний сайт компанії, або телефоном. Завдяки продуманому інтерфейсу та європейському рівню сервісу на це знадобиться пару хвилин.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: