Пт. Лип 24th, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Матричні фари на авто Шкода

1 min read

Вперше на серійній Шкоді з’явилися світлодіодні фари з матричною технологією full-LED Matrix. Це прерогатива машин в «верхніх» комплектаціях Style, Laurin & Klement і SportLine, які, крім іншого, відрізняються світлодіодними задніми ліхтарями. Версії Active і Ambition простіше, однак теж з повністю світлодіодним головною оптикою. Крім того, світлодіоди використані в протитуманних фарах і проектують логотип на асфальт.

На будь-якому авто,  час від часу потрібно усувати запітніння фар. Більшість водіїв роблять чистку та полірування фар на СТО “Автоледин”. В самому центра Києва можна замовити ремонт фар по доступним цінам. Професійні майстри кажуть, що реставрацію автомобільних фар потрібно робити кожних 5 років.

«Дореформений» Superb коштує мінімум 700 000 гривень. Це означає, що оновлений Superb підтягнеться на сотню-другу. Але перевірити цей прогноз зможемо тільки зі стартом продажів, якого, сподіваємося, не доведеться чекати довше осені.

Програма eMobility має на увазі розвиток мережі зарядних станцій і післяпродажного обслуговування моделей нового суббренда iV. Для початку це плагін-гібрид Superb iV з бензиновим двигуном 1.4 TSI й електромотором загальною потужністю 160 кВт і суто електричний 60-кіловатний Citigo iV з «далекобійністю» 265 км.

Вже до 2022 року Skoda планує представити десять частково або повністю електричних моделей на платформі MEB концерну Volkswagen.
Не впевнені, що український імпортер відразу підтримає ці інновації. А ось оновлений Superb нам цікавий. Поки ні європейські, ні українські ціни не оприлюднені, але можна передбачити їх легке зростання.

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.