Свіжі новини:

Матричні фари на авто Шкода

Вперше на серійній Шкоді з’явилися світлодіодні фари з матричною технологією full-LED Matrix. Це прерогатива машин в «верхніх» комплектаціях Style, Laurin & Klement і SportLine, які, крім іншого, відрізняються світлодіодними задніми ліхтарями. Версії Active і Ambition простіше, однак теж з повністю світлодіодним головною оптикою. Крім того, світлодіоди використані в протитуманних фарах і проектують логотип на асфальт.

На будь-якому авто,  час від часу потрібно усувати запітніння фар. Більшість водіїв роблять чистку та полірування фар на СТО “Автоледин”. В самому центра Києва можна замовити ремонт фар по доступним цінам. Професійні майстри кажуть, що реставрацію автомобільних фар потрібно робити кожних 5 років.

«Дореформений» Superb коштує мінімум 700 000 гривень. Це означає, що оновлений Superb підтягнеться на сотню-другу. Але перевірити цей прогноз зможемо тільки зі стартом продажів, якого, сподіваємося, не доведеться чекати довше осені.

Програма eMobility має на увазі розвиток мережі зарядних станцій і післяпродажного обслуговування моделей нового суббренда iV. Для початку це плагін-гібрид Superb iV з бензиновим двигуном 1.4 TSI й електромотором загальною потужністю 160 кВт і суто електричний 60-кіловатний Citigo iV з «далекобійністю» 265 км.

Вже до 2022 року Skoda планує представити десять частково або повністю електричних моделей на платформі MEB концерну Volkswagen.
Не впевнені, що український імпортер відразу підтримає ці інновації. А ось оновлений Superb нам цікавий. Поки ні європейські, ні українські ціни не оприлюднені, але можна передбачити їх легке зростання.

Читайте також:  Водії авто скоро залишаться без роботи

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: