Свіжі новини:

Нема в цій країні ніякого президента, є тільки його кукловод Коломойський

Громадянин декількох країн, якого називають українським олігархом Ігорем Коломойським погрожує США і НАТО російськими танками, які «можуть опинитися біля Кракова і Варшави».

Це, як він розповідає в інтерв’ю The New York Times, відбудеться, якщо країни Заходу будуть «неналежним» чином ставитися до України.

При такому розвитку подій, як вважає громадянин декількох країн, Україна може «перейти на російську сторону». «Російські танки стоятимуть біля Кракова і Варшави, а ви в НАТО накладете в штани і будете купувати памперси», – пригрозив Коломойський, проти якого в США порушено кримінальну справу.

Також громадянин різних країн Коломойський виказує сумніви в можливості приєднання України до Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу, оголосивши, що Україна нібито «використовують для ведення війни проти Росії».

Шеф президента України Зеленського, Коломойський, який не займає ніяких посад, часто робить політичні заяви, фактично від імені Зеленського.

А що Зеленський? Та як завжди, нічого. Все як завжди проковтнув. Жодних заяв, спростувань. Шеф президента продовжує робить політичні заяви, а Янелох продовжує мовчати. А як відомо, мовчання – знак згоди. Там тільки щось там Мендель відписала. І все.

В цій ситуації може бути тільки одне пояснення. У Коломойського на Зеленського серйозний компромат. Тому Коломойський дуже впевнено себе почуває. Збільшує експорт електроенергії з Росії в тричи, виграє суди, вимагає повернути собі Приватбанк, нацьковує Портнова та його шавок в правоохоронних органах на своїх ворогів, в тому числі екс-президента Порошенка, робить проросійські політичні заяви від імені України. Фактично робить в Україні що хоче.

Нема в цій країні ніякого президента, є тільки його кукловод Коломойський, який сконцентрував всі важелі керування країною в своїх руках.

Читайте також:  GMP+ International – посібники кремлівських терористів з Голландії та їх клієнтура в Україні

Ігор Савчук

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: