Свіжі новини:

Перекладацькі послуги України- ціноутворення

На сьогоднішній день на ринку перекладацьких послуг України ціноутворення на послуги трохи змінилося. На прикладі бюро перекладів Translation Studio розкажемо впроо тенденції (https://www.byuroperevodov.com.ua) .Якщо раніше переклади вважалися просто практично за єдиним тарифом за всі тематики та незалежно від різних факторів, як необхідність правильного оформлення, складність тексту тощо, а вартість лише в деяких випадках піднімалася до 5 дол., то тепер ситуація трохи інша. Через те, що ринок швидко зростає і з’являються нові компанії, а також українські компанії переймають досвід закордонних, ціни формулюються трохи інакше.

Наприклад, виходячи із складності тексту. Наприклад, юридичний переклад може оцінюватися з націнкою в 25%, а медичний з 35% націнкою. Крім цього можуть бути додатково додано вартість різних послуг, як оформлення, верстка і т.д. Такі послуги потрібні, тому що ніхто не хоче отримати неоформлений текст, у якому важко щось розібрати. Але з іншого боку, за такі послуги ніхто й не хоче платити. Щоб дізнитись тарифи на послугии радимо перейти за посиланням на сайт бюро ( https://www.byuroperevodov.com.ua/uk/byuro-perekladiv-kiiv-tsini-prays-list/)

Теж стосується перекладу сайтів. Наприклад, ви можете надати текст сайту в звичайних текстових файлах, а можете надати html версію, тобто з усіма кодами і т.д. У першому вартість буде розрахована стандартно. А в другому випадку із націнкою за складність оформлення. Оскільки переклад сайту у другому випадку неможливо просто виконати, а необхідно стежити, щоб жодні коди не збилися і нічого не переплуталося .

У деяких випадках вартість таки не сильно змінилася з роками. Наприклад, переклад з української мови на російську мову і навпаки. Такі послуги не змінювалися в ціні, оскільки така послуга, мабуть, найпростіша та найкласичніша. З нею впоратися може не лише недипломований спеціаліст, а й просто онлайн перекладач. Звичайно, буде потрібно вичитування, але все ж таки шанс такий інструмент все-таки має.

Читайте також:  Телефонна розмова з «оператором мобільного зв'язку» коштував жінці 40 тисяч гривень

Крім цього, вартість змінилася і на додаткові послуги, як нотаріальне завірення (https://www.byuroperevodov.com.ua/notarialniy-perevod-dokumentov/)або завірення печаткою бюро. Такі послуги раніше, особливо друга, надавалися безкоштовно або за мінімальною вартістю. На даний момент ви рідко де зможете побачити таку компанію, яка готова завірити документ безкоштовно.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: