Свіжі новини:

Переваги читання в підлітковому віці

Читання в підлітковому  віці веде до успіху. Коли підлітки читають більше, ніж просто свої завдання в класі, дослідження чітко показує, що вони загалом добре вчаться в школі. Перш за все, додаткове читання розширює їхній словниковий запас. Це також показує їм, як різні письменники викладають свої думки, що сприяє кращим навичкам письма. А підлітки, які читають більш серйозні літературні твори, отримують навички поводження зі складними ідеями. Чим більше підлітки читають цікаві книжки для підлітків, тим більше інформації вони отримують. Це веде до міцного ядра знань, яке стане в нагоді на різноманітних уроках. Наприклад, підліток, який читає біографії, краще розуміє видатних людей, яких вивчають на уроках історії.

Ще один великий дивіденд читання в підлітковому віці — хороший результат на словесному розділі вступного тесту до коледжу. Жодна інша діяльність не формує словниковий запас і навички розуміння, необхідні для успішного виконання цих тестів, а також читання.

Окрім того, що читання допомагає підліткам добре навчатися в школі, воно також допомагає їм розширити кругозір, коли вони дізнаються більше про людей і світ. Крім того, читання може показати підліткам, що у кожного є проблеми в його чи її житті, і навіть може допомогти підліткам побачити вирішення власних проблем. Нарешті, читати приємно. Підліткам це може доставити масу задоволення. Ми рекомендуємо придбати книги для підлітків за цим посиланням https://bookking.com.ua/dytiacha-literatura/

Батьки можуть заохочувати дітей продовжувати читати, виявляючи інтерес до того, що вони читають, і пов’язуючи це з іншими видами діяльності. Якщо підлітка захоплюють історії про гонки, спробуйте взяти дитину на гонки. Якщо підлітку подобається книжка, за якою був знятий фільм, переконайтеся, що він чи вона переглянуть фільм.

Читайте також:  Шкіряні вироби Karya - стильні та практичні аксесуари

Книги для підлітків та історії успіху

Факт, що всі успішні книги для підлітків – це так чи інакше історія успіху. Наприклад Гаррі Поттер переміг Волан-де-Морта, мандрівники в часі повертаються до себе додому, здобувши скарби або звільнивши свою країну від злого тирана. Так, часто перемога дістається дорогою ціною, але в цілому цікаві книги для підлітків – це історія успіху.

При тому часто в книжках успіху вистраждані. Молодим Людям в 12-14 років дуже важливо прочитати, що хтось, на початку історії непримітний (тут вони звісно всі впізнають себе), зміг стати сильним і перемогти всіх.

Найчастіше історія успіху в підлітковій літературі – це боротьба із важкими зовнішніми обставинами. За цим сценарієм написані дуже багато дитячої літератури. Ці книги – прекрасна психотерапія для вступників в пубертат. Герої книги для підлітків стоять на порозі таємничого розподілу, вони особливі, не такі, як усі, і саме їхня місія в тому, щоб врятувати світ та зробити його справедливим. Підлітки – це люди з гострим почуттям справедливості.

Їм потрібна дитяча література, в якої з несправедливістю борються, де ризикують життям, де честь і правда найдорожче. Потім вони стануть дорослими, навчаться пристосовуватися. А підлітки шкірою відчувають фальш і рідко готові йти на компроміси. Варто дитячі книги купити, аби допомогти їм у важкій боротьбі зі своїми емоціями. У сучасній дитячій літературі правда завжди переможе, а зло буде переможене. І це дуже важливо – знати, що так буває. Ті, хто знає, будуть змінювати життя на краще.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: