Свіжі новини:

По субвенціях з держбюджету – нечіткі вимоги щодо використання коштів неузгодженість норм і процедур – Ігор Молоток

В середині січня відбувся ряд засідань бюджетного комітету.

Зокрема підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, на якому заслухали звіт представників Рахункової палати на тему ефективності субвенції держбюджету призначених місцевим бюджетам. Ці субвенції спрямованими на реалізацію різних заходів з розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості та на забезпечення необхідної в даний момент сучасного, професійного та доступного загальної середньої освіти, яке здійснюється в рамках проекту “Нова українська школа”. – Про це повідомляє народний депутат України Ігор Молоток на своїй сторінці в Facebook.

“Виявився ряд досить серйозних недоліків, наприклад щодо неузгодженості певних норм і процедур, нечітких вимог у використанні коштів, досить низького темпу і неефективності їх використання.” – зазначив народний депутат.

“Безумовно дану ситуацію зараз необхідно виправляти і основою цього має бути максимально конструктивну і ефективну співпрацю між нардепами, Урядом, Мін. Фінансів, профільними міністерствами, а також тими хто розпоряджаються коштами на місцевому рівні.

Нам необхідно впровадити «дорожню карту» максимально скоординованих дій, щоб в цьому році все бюджетні кошти були використані вчасно і за призначенням.

Безсумнівно, це і вимога часу, і особиста відповідальність кожного учасника процесу.

Також, 13 січня на засіданні підкомітету з питань видатків державного бюджету разом з представниками Міністерства фінансів, ОП, СП України ми підготували законопроект «про Фонд розвитку підприємництва (№ 2589), до другого читання.

В даний момент відповідний Закон, підтримки малого бізнесу, був прийнятий Парламентом. Передбачається збільшити фінансування спеціального фонду державного бюджету і додаткові кошти, поки мова йде про 2 млрд. Грн., Направити на фінансування нової бюджетної програми, яка сприятиме створенню нових робочих місць, підприємств, розширенню малого бізнесу. “- пише Ігор Молоток.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: