Пт. Лип 24th, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Рейтинг Кличка вчетверо вищий, ніж у найближчого конкурента, – опитування “Рейтингу”. ІНФОГРАФІКА

1 min read

Мер Києва Віталій Кличко випереджає найближчого конкурента на виборах учетверо – за нього готові проголосувати 38,7% киян.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, опубліковані сьогодні.

Згідно з даними опитування “Рейтингу”, за Віталія Кличка (“Удар”) готові проголосувати 38,7% киян, які визначилися і готові прийти на вибори.

Найближчий конкурент, Сергій Притула (“Голос”), набирає вчетверо менше – 9,1%. За Олександра Ткаченка (“Слуга народу”) готові проголосувати 8,8%.

Четверте місце посів Андрій Пальчевський (самовисування) – 8,2%, п’яте – Олександр Омельченко (самовисування), 6,4%.

Віталій Кличко впевнено випереджає головних конкурентів у другому турі виборів мера: Кличко-Ткаченко – 47%-18%, Кличко-Притула – 48%-20%, Кличко-Пальчевський – 49%-19%.

Також, згідно з результатами опитування “Рейтингу”, кияни високо оцінили дії міського голови Віталія Кличка в умовах загрози коронавірусу: 59% вважають, що він діяв ефективно. 47% вважають, що Президент Володимир Зеленський діяв ефективно. По 38% як ефективні оцінили дії МОЗ і МВС. Медичні заклади Києва і прем’єр-міністр Шмигаль отримали 35 і 26% відповідно.

Дослідження “Суспільно-політичні настрої киян” проведено Соціологічною групою “Рейтинг” 4-7 квітня 2020 року. Аудиторія: мешканці Києва від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.