Свіжі новини:

Роман Левицький пластичний хірург – як довго буде тривати результат блефаропластики

Пластичний хірург Роман Левицький у цьому матеріалі розповість, що відбувається після операції з блефаропластики (https://plasticsurgery.kiev.ua/blefaroplastika-plastika-povik/?lang=uk) і як довго триматиметься результат.

Ваш лікар, ймовірно, накладе мазь на очі, щоб вони залишалися вологими, і накриє їх холодними компресами, поки ви знаходитесь в палаті для відновлення. Відразу після операції у вас може бути нечіткий зір через мазь і ви будете чутливі до світла. Ваші очі можуть здаватися сухими чи водянистими – каже лікар Левицький

Допоможе, якщо покласти пакети з льодом на очі і заснути з піднятою головою в першу ніч після операції. Ваш лікар дасть вам докладні інструкції щодо догляду за собою.

Результати блефаропластики

Операція на верхніх повіках (https://plasticsurgery.kiev.ua/verkhnya-blefaroplastika/?lang=uk) хороша мінімум 5-7 років. Операція на нижніх повіках (https://plasticsurgery.kiev.ua/blefaroplastika-nizhnoi-poviki/?lang=uk) вимагає повторення рідко. Звичайно, очі після процедури старітимуть.

Якщо ваші повіки знову провисають, може бути краще підтяжка чола, а не ще одна підтяжка очей.

Блефаропластика відновлення

Після операції на повіках у вас накладуть шви на обидві повіки, які залишаться на цілий тиждень. Часто виникають набряки, а іноді й синці, але через тиждень або два ваші повіки мають виглядати нормально.

Ускладнення блефаропластики

Ускладнення та небажані результати після підтяжки очей рідкісні , але іноді трапляються. Вони можуть включати:

  • Кровотеча

  • Інфекційне захворювання

  • Сухі очі

  • Аномальне фарбування повік

  • Шкіра повік, яка ненормально складається або розкладається

  • Нездатність повністю заплющити очі

  • Опущена лінія зростання вій нижньої повіки

  • Можлива втрата зору

Якщо у вас є якісь з цих ускладнень, якнайшвидше зверніться до лікаря.

Вартість блефаропластики

Операція на повіках може коштувати від 22 000 гривень та вище. Ви заплатите хірургу, плюс витрати на операційну, анестезію та будь-які необхідні тести чи рецепти.

Читайте також:   Роман Левицький – що робить пластичного хірурга добрим?

Медичні страхові компанії, зазвичай, не покривають косметичні процедури. Якщо вам роблять операцію на повіках за медичними показаннями (наприклад, через те, що ваші повіки опущені настільки, що це впливає на ваш зір), і якщо перевірка зору підтвердить це, ваша страхова компанія може це покрити. Перевірте це до операції, щоб точно знати скільки ви заплатите.

На відео пластичний хірург Роман Левицький проводить процедуру верхньої та нижньої блефаропластики з ліпофілінгом.
Загальний час операції – 2 рік. 30 хв.
Сіворанова (газова) анестезія.
Запис на прийом +380 (95) 626 45 23 (є Вайбер).

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: