Свіжі новини:

Садовий продав 23 гектари… чужої землі

Міський голова примудрився продати інвестору під індустріальний парк понад 23 гектари землі, яка навіть не входить до юрисдикції міськради Львова.  Нагадаємо, у 2015 році за підсумками інвестиційного конкурсу на будівництво індустріального парку було погоджено ТзОВ «Сіті-парк Львів» — філію голландської фірми «СТР».

Переможець конкурсу придбав за 54 млн гривень земельну ділянку. І тут почалось найцікавіше — з’ясувалося, що продана земельна ділянка взагалі не належить територіальній громаді міста Львова, а фактично належить до земель Рясне-Руської сільської ради Львівської області, як земля сільськогосподарського призначення.

У цій справі в 2015 році до прокуратури звернулися понад 60 осіб із заявами про незаконне відчуження їхньої землі.  У 2016 році Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо продажу землі під індустріальний парк у Рясному-2. В листопаді 2019 року Спеціальна антикорупційна прокуратура вручила підозру Садовому у справі будівництва індустріального парку у Львові.

Читайте також:  Як визначити, чи потрібен вам стабілізатор напруги

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: