Свіжі новини:

Санаторії у Карпатах: чому варто там відпочити

Санаторне лікування та відпочинок на куротах Східниця та Трускавець славиться своєю доведеною ефективністю через використання природних ресурсів, високопрофесійними спеціалістами, новітніми технологіями. Міста уже звикли до напливу туристів, тому заклади порадують відповідністю до європейських стандартів, автономною інфраструктурою, високим рівнем організації дозвілля для гостей будь-якого віку. Щоб поїздка пройшла вдало, важливо завчасно дізнатися вартість необхідних послуг, ознайомитися із закладом, який найкраще підходить по медичним показникам або просто сподобався. У цьому Вам допоможе сайт компанії «Карпати Круїз». Наприклад, якщо Ви бажаєте поїхати до санаторію Східниці, повну інформацію зможете знайти тут – https://karpatykruiz.com.ua/shidnytsia/sanatoriums/.

Санаторії Трускавця – вибір варіантів

На курорті Трускавець санаторії– це автономні комплекси, які включають в себе високопрофесійні медичні центри, комфортабельні житлові зони, місця активного дозвілля, щоб не нудьгувати у вільний час. Відпочинок там – неперевершений варіант, який зможе зміцнити здоров’я і принесе тільки позитивні емоції. Дізнатися детальніше про санаторії Трускавця рекомендується тут – https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/sanatoriums/. Спеціалізація курорту – лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів, опорно-рухового апарату, нервової системи, органів дихання, гінекології, шлунково-кишкового тракту. Багато оздоровчих процедур базується на використанні мінеральної води, найбільш популярні – інгаляціі, ванни і душ, пиття відварів і багато іншого. Розглянемо детальніше функціонування санаторіїв Трускавця на прикладі закладу «Трускавець «СБУ».

Санаторій «СБУ» в Трускавці – це комплекс, розташований в центрі міста поруч з бюветом. Відмінний варіант для лікування і оздоровлення, він може похвалитися висококваліфікованим персоналом і військовою охороною. Для комфортного проживання 340 гостей обладнано 125 номерів з усім необхідним. Передбачено 3-х разове дієтичне харчування, дитяча кімната, кафе, кіно, бібліотека, зал для танців, салон краси і тд. У власному сучасному медичному центрі даного санаторію в Трускавці можна отримати індивідуальний підхід до призначення лікування та побажань клієнта. Курс починається тільки після повноцінної діагностики наступними лікарями – терапевтом, урологом, гінекологом, стоматологом, психотерапевтом, гастроентерологом, невропатологом тощо. Також санаторій практикує сеанси дихальної гімнастики та йоги, гіпнозу, аутотренінгу, психоемоційних розвантажень.

Читайте також:  Чим же так гарні тайські дівчата в порівнянні з українськими

Нехай відпочинок у санаторіях Східниці та Трускавця запам’ятається лише приємними моментами.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: