Пт. Вер 25th, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Щодо ситуації з Попівським спиртзаводом – робимо все, щоби Конотоп не потерпав від смороду – Ігор Молоток

1 min read

Щодо ситуації з Попівським спиртзаводом на Конотопщині.

Поки окремі «політики» займаються словотворчістю, ми разом з районною владою, керівництвом підприємства робимо все необхідне, щоби Конотоп не потерпав від смороду.

В минулому році нам вдалось нейтралізувати неприємний запах і розпочати підготовчу роботу для остаточного вирішення проблеми. Зокрема, були підготовлені нові бардовідстійники, куди наразі буде зливатись барда.

Старі ми законсервуємо, як і минулого року, для того щоби максимально позбутися смороду. До консервуючих речовин додамо ще й хлорелу, водорость, яка використовується для очищення ставків. Наступного тижня планується запустити дріжджовий цех, що дозволить вилучити з барди органіку і використовувати її у виробництві.

І найголовніше, вже виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію каналізаційних мереж у Попівці. Щоби максимально прискорити реалізацію проекту, завод передав селу у користування власну каналізаційну систему. Але є проблеми з фінансуванням.

Сподіваюсь, нам з моїм колегою Максимом Гузенком Гузенко Максим , до виборчого округу якого входить Попівка, вдасться її вирішити.

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.