Свіжі новини:

Співробітників штабу Пальчевського лякають невиплатою зарплати, якщо вони не підуть на мітинг – Голобуцький

Штабісти кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського неохоче відгукуються на вказівку вийти сьогодні на мітинг, тому статистів підбирають у групах “мітинги почасово” за 300 грн, заявив політолог, заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.

Голобуцький: Злили вказівку зі штабу Пальчевського, яким зараз фактично керує Столар у ручному режимі

Сьогодні біля Київської міської державної адміністрації штаб кандидата в мери столиці Андрія Пальчевського влаштовує проплачений мітинг, щоб вплинути на результати виборів, заявив на своїй сторінці у Facebook політолог Олексій Голобуцький.

Він стверджує, що цю інформацію “злили” зі штабу Пальчевського, яким зараз київський забудовник, нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Вадим Столар “керує в ручному режимі”.

“Сьогодні на 14.45 збирається проплачений мітинг під КМДА. Злили вказівку зі штабу Пальчевського, яким зараз фактично керує Столар у ручному режимі (на фото). Працівників штабу лякають, що не розрахуються за вибори. Штабісти йдуть неохоче. Тому статистів добирають у групах “мітинги почасово” за 300 грн”, – пише Голобуцький.

За його словами, так Столар хоче вплинути на вибори в Києві.

“В одіозного забудовника Столара, який, за словами експертів, є прямим бенефіціаром Пальчевського, намагаються натягнути майже відсоток за перемогу Пальчевського. Нагадаю, в останнього – 4,3%, і до Київради він не потрапляє. Медіа почали навперебій писати про те, що голоси ОПЗЖ намагаються перелити Пальчевському. ОПЗЖ навіть заяву написала про злочин. Розголос цей план поламав, Столар пішов іншим шляхом. Зараз намагаються хитати ситуацію протестами”, – зазначає Голобуцький

Як зазначає політолог, єдине, що із сьогоднішньої акції під КМДА може вийти – це “розпил” бюджету і збільшення кількості хворих на COVID-19 учасників мітингу. Експерт порівняв те, що відбувається із ситуацією навколо політичної сили “Рух за реформи” Сергія Думчева, яка заполонила Київ своєю рекламою напередодні минулих виборів і набрала тільки 3,14% голосів.

Читайте також:  Почему выгодно купить iPhone 11 бу

“Мабуть, доля в киян така: на кожних виборах у столиці має бути свій Думчев – грошей вкинути мільонами, результату – нуль”, – резюмує Голобуцький.

 

28 жовтня в київському штабі “Опозиційної платформи – За життя” повідомили про масову фальсифікацію результатів голосування на місцевих виборах на дільницях столиці. У Дарницькому районі дільнична виборча комісія внесла зміни в підсумкові протоколи, і голоси, віддані за ОПЗЖ, виявилися приписаними “перемозі Пальчевського”, заявили в ОПЗЖ.

Під час опрацювання уточнених примірників протоколів було виявлено розбіжність між даними про результати голосування за партійними виборчими списками, повідомив голова Дарницької територіальної виборчої комісії Володимир Селезньов. Сфальсифіковано щонайменше два протоколи, у яких відбирають голоси в ОПЗЖ і передають іншій політичній силі, заявив кандидат у мери Києва від “Опозиційної платформи – За життя” Олександр Попов, який приїхав до тервиборчкому.

За даними політолога Сергія Тарана, унаслідок “перерахунку/уточнення” протоколів у київських виборчкомах у партії телеведучого й бізнесмена Андрія Пальчевського “Перемога Пальчевського” завдяки “Опозиційній платформі – За життя” з’являється “на кілька десятків голосів більше”.

Шеф-редакторка видання LB.ua Соня Кошкіна написала, що таку “схему запалили”, тому придумали нову. За її даними, політсилі телеведучого для подолання п’ятивідсоткового бар’єру на виборах до Київради бракує понад 5 тис. голосів.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: