Свіжі новини:

Стало відомо, куди й чому їдуть працювати українці за кордон

Статистика українських заробітчан які хочуть працювати за кордоном. Найпривабливішими країнами для роботи за кордоном виявилися США, Канада та Німеччина.

Кожен п’ятий українець був на роботі за кордоном, а 77% респондентів хотіли б працювати не в Україні.

Про це свідчать результати онлайн опитування, проведеного сервісом пошуку роботи hh.ua | grc.

Відзначається, що в порівнянні з минулим роком погляд українців на трудову міграцію змінився.

Опитування 2018 року показав, що в основному громадяни України розглядали роботу за кордоном, як можливість заробити. В цьому ж році 40% українців вважають трудову міграцію першим кроком до переїзду в іншу країну, а 27% бачать в роботі за кордоном можливість отримати цінний досвід.

Більше ніж 60% українців готові отримати додаткову освіту або вивчити мову країни, в якій хочуть працювати. 39% – згодні працювати не за фахом, а 33% погодяться на більш низьку посаду.

Найбільш привабливими для громадян України є Канада (28% респондентів), США (28%) і Німеччина (21%), а також Польща, Словаччина, Великобританія, Чехія, Угорщина і Молдова (по 19%).

Найменша кількість українців готові їхати на роботу в країни СНД (3%).

Нагадаємо, що в Міністерстві економіки України повідомили, що у 2019 році сума, яку перевели заробітчани в Україну, може досягти 12 мільярдів доларів. Відзначається, що в минулому році сума переказів з-за кордону склала більше ніж 11 мільярдів доларів.

Раніше повідомлялося, що українці знайшли країну для трудової міграції краще Польщі. Стало відомо, що все частіше українці почали їхати на роботу до Німеччини. Причиною цього став більш високий рівень заробітної плати.

Також раніше повідомлялося, що українські заробітчани зміцнили гривню. У Міністерстві економічного розвитку України повідомили, що зростання кількості переказів з-за кордону допоміг не тільки зміцнити національну валюту, але також і привів до розвитку роздрібної торгівлі в Україні.

Читайте також:  QHost: реєстрація доменів

Найменша кількість українців, готові їхати на роботу в країни СНД (3%).

Робота в ОАЕ

Ще є частина молодих українців, які хочуть працювати в Дубаї офіціантами й барменами у сфері обслуговування.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: