Свіжі новини:

Ставлениця Деркача рветься до влади на Сумщині

Проросійський «сірий кардинал» Сумщини Андрій Деркач намагається всадити «за кермо» Сумської області свою людину — сумнозвісну Інну Пащенко.

Конотопчанка, екс-депутатка міської ради Конотопа, заступник міського голови м. Конотоп, голова політичної партії «Самопоміч» в м. Конотоп, волонтер чи маріонетка проросійських сил? Хто ж насправді Інна Пащенко?
Перші «жнива» бюджетних коштів Інна Пащенко змогла провести вчасно завдяки двом збігам обставин: по-перше тісній дружбі з Артемом Семеніхіним та по-друге завдяки однопартійцю ФОП Кривошей, на який було «виведено» чимало бюджетних коштів. Завдяки апетиту пані Інну в доволі вузьких та поряд з тим і широких колах знають, як Інна Космос. Оскільки люди, які полюбляють «освоювати» кошти, особливо державні, в космічних масштабах, пані Інна Пащенко та пан Артем Семеніхин посварились.

Після цього Інна Пащенко побувала пліч-о-пліч з регіоналами, мала тісні зв’язки з групою депутатів від БПП у Конотопській міській раді. Працюючи в міській раді, намагалася заручитися їх підтримкою, щоб спробувати взяти кредит у розмірі 10 млн. евро у ЄБРР для модернізації каналізації в м. Конотоп. Напевно, користуючись космічним законом (уяви що ти хочеш, і воно ввійде в твоє життя) керувалась пані Інна, коли намагалась в суму кредиту закласти власний інтерес. Проте міська рада, керуючись здоровим глуздом відмовилась від такого «кредиту». Внаслідок цього пані Інна зі скандалом звільнилась з міської ради.

Не менш цікавим є і той факт, що за оренду офісу партії «Самопоміч» в м. Конотоп сплачує депутат Іван Огрохін, людина близька до оточення проросійського нардепа Андрія Деркача, а саме Олега Бояринцева.

За борги у 2017 та 2018 роках до Інни Пащенко приходила виконавча служба, є відповідні рішення суду.

Читайте також:  Основные преимущества которыми обладает оптовый интернет-магазин «Эврика»

Ще до старту президентської кампанії Інна Пащенко була категорична налаштована проти ЗЕ-команди. Що ж вплинуло на кардинальну зміну особистих переконань та хто намагається протиснути Інну Пащенко на найвищу керівну посаду області?

Це — Андрій Деркач, народний депутат кількох останніх скликаннь та похресник Леоніда Кучми. Випускник школи КГБ у Москві, яскраво виражений проросійський політик.

На рівні президенда лобіює призначення Інни Пащенко — Андрій Єрмак. Радник і «сірий кардинал» Зеленського який досі має тісні бізнес-звязки із РФ.

Тож відтепер кордони Сумщини, яка 5 років поспіль тримає надійну оборону і є оплотом українських сил (попри те, що має найдовший кордон із Росією) може очолити маріонетка проросійських сил — Інна Пащенко.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: