Свіжі новини:

Топ-5 найпопулярніших відрізних кругів 3М на ринку

Топ-5 найпопулярніших відрізних кругів 3М на ринку

Абразивні круги 3М користуються беззаперечним попитом на ринку промислових товарів. Важко назвати таку сферу сучасної людської діяльності, де вони б не використовувалися. Цьому сприяє велика кількість різновидів: полірувальні, зачисні, відрізні — здається, серед такого широкого асортименту кожен знайде саме те, що йому потрібно.

Зокрема до відрізних кругів, що складають окрему категорію абразивних дисків 3М, варто пригледітися тим, хто шукає інструмент для швидкого різання різноманітних металів. В усіх дисках цього типу використовується спеціально розроблене керамічне зерно Cubitron II, що має точну геометричну форму та відрізняється високою міцністю.

Якщо ви вагаєтеся, який саме відрізний круг 3М обрати, то ми можемо порадити вам декілька моделей, що вже пройшли перевірку часом та завоювали певну популярність серед наших постійних клієнтів.

Почнемо цей перелік із відрізного диску 81149 Cubitron II Cut&Grind. Круги цієї моделі вирізняється універсальністю у застосуванні: їх можна одночасно використовувати і для розрізання, і для зачистки металевих деталей. Конкретні завдання, які можна виконати за їхньою допомогою, включають видалення фаски, обробку зварних швів, вирізання виїмок. Диски підходять для роботи зі сплавами чорних та нержавіючих сталей, кольорових металів.

Заслуговують на увагу і моделі 65455 3М Cubitron II  та 65512 3М Cubitron II. Відрізняючись за показниками товщини та зернистості — які потрібно добирати відповідно до робочих потреб — вони мають ряд спільних переваг. Серед яких особливо слід відзначити високу швидкість обробки при зниженні вібрації інструмента та здатність утворювати рівну лінію зрізу, без задирок, оплавлення поверхні чи інших можливих дефектів.

Відрізний круг 51804 3М Silver  відрізняється високою довговічністю, а також тим, як плавно та швидко він розрізає конструкційну, вуглецеву, нержавіючу сталі та їхні різноманітні сплави. Інша сильна сторона дисків цієї моделі полягає в тому, що при обробці вони не нагрівають поверхню і — як наслідок — не викликають кольорової мінливості.

Читайте також:  Apple хочет получить «Оскар»

Якщо ж ви шукаєте подібний до останнього, але більш бюджетний варіант, то вам може підійти диск 51790 3М Silver. Він має меншу товщину, ніж в зазначеної моделі, проте повністю розділяє з нею ряд інших позитивних характеристик: швидкість обертання, плавність процесу розрізання, відсутність перегріву поверхні, що обробляється.

Усі перелічені моделі — а також декілька інших, не менш якісних та також гідних вашої уваги — ви знайдете в розділі https://inta.pro/ua/otreznye-krugi-diski. Перейшовши за посиланням, ви матимете змогу детальніше розглянути індивідуальні характеристики зацікавивши вас відрізних кругів 3М та оформити замовлення.  А також ознайомитись з новим абразивами серії Cubitron III. Якщо ж у вас виникнуть додаткові питання, то зверніться до наших консультантів за порадою. На сайті розміщено усі необхідні для цього дані.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: