Свіжі новини:

Торшери Nowodvorski — відомі особливості бренду. Дизайнерські рішення в торшерах Нововодворські

Модні тенденції завжди залишалися циклічними, і поступове повернення популярності настільних освітлювальних приладів нікого не здивувало. Тільки тепер це сприймається не як пережитки минулого, а як сучасне та стильне доповнення до просторів практично будь-якого дизайнерського стилю. Відмінно впорається з декоративними завданнями та виконанням прямих функцій торшер Nowodvorski. Продукція цього бренду легко стане своєрідною родзинкою не тільки у вашому будинку, а й в офісі чи іншому приміщенні.

Відомі риси в торшерах Новодворські

Загальними характеристиками для всіх настільних та підлогових виробів для освітлення бренду стали висока якість виконання з мінімальними ціновими пропозиціями. Бренд пішов на зниження цін не за рахунок погіршення якості продукції та її збирання, утончення стінок продукції, а шляхом удосконалення конструкції та максимальної автоматизації виробничих процесів.

Зведення браку до мінімуму, ретельно проведена оптимізація трудових та матеріальних ресурсів, і результат не забарився. Якісна продукція з вигідними ціновими пропозиціями — саме те, що потрібно в сучасних реаліях. Такий підхід багато в чому й зумовлює популярність продукції бренду.

Торшери Nowodvorski — різноманітність для кожного

Торшери польського бренду Новодворські — це звичне для багатьох поєднання скла, металу, пластику та текстилю у різних комбінаціях. Однак професійний підхід до реалізації дизайнерських ідей дозволив компанії створити багатоликість, що дозволяє кожному підібрати ідеальний варіант для себе:

  • Світильники, виконані в стилі самотньо стоячих стійок, які доповнюються невеликими за розмірами ліхтарями, схожими на плафони Монако, Loft.
  • Конструкції аркового типу, оснащені стійкою основою та доповнені масивними абажурами, виготовленими з легкого текстилю Cyclon.
  • Триножні моделі — Muse.
  • Вироби доукомплектовані столиками, а в деяких випадках і допоміжними поличками.
  • Пристрої з кількома лампами Julia, Robin, Hotel.
  • Сучасні інтерпретації канделябрів та свічників — Twisl, Isabella.
Читайте також:  Судья Алла Тищенко, кандадат в Верховный суд: ложь в декларации, «левые» доходы

Для всієї продукції бренду, як і раніше, властива функціональність, надійність і практичність. Зокрема, виробник передбачив можливість економії на витратах під час експлуатації. Виявилося це шляхом встановлення у більшість виробів спеціальних пристроїв, адаптованих під використання сучасних варіантів світлодіодних джерел світла.

Незвичайні прийоми використання торшерів Нововодворські

Якщо підійти до вибору торшера від бренду Новодворськи відповідально, то можна підібрати варіант таким чином, щоб за його допомогою вирішити деякі дизайнерські ідеї або змінити візуальне сприйняття всього приміщення.

  • Для початку можна скористатися звичним для багатьох методом, підбираючи відтінки, форми плафонів, а також перевіряючи, як виглядатимуть абажури з різними параметрами свічення. Використання світлих світильників дозволить візуально розширити простір, наповнивши його легкістю. Темні вироби дозволяють притінити надмірну яскравість, що утворилася, трохи погасити наявне зайве світло в приміщенні.
  • Не варто забувати про можливість вибирати розміри, що також важливо у дизайнерських задумах. Використання низького торшера візуально знижує стелю, тоді як застосування світильників з довгою ніжкою дозволяє візуально збільшити приміщення. При цьому площа приміщення не має особливої ​​ролі. Навіть у невеликій, заставленій меблями кімнаті відмінно виглядатиме високий торшер, але тільки за умови його витонченості.

Виробник також пропонує досить лаконічні вироби, що мають високу функціональність. Є можливість коригування кута нахилу встановлених у пристрій ламп, зміна вектора свічення за допомогою повороту спеціально вбудованих рухомих плафонів. Не варто забувати про штативи, що гнуться, які зустрічаються на багатьох торшерах Nowodvorksi. Також представлені і моделі, які мають більш декоративні функції, ніж прямі.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: