Свіжі новини:

У Києві з’явились банери “Перемога Пальчевського = перемозі Путіна”

На столичних мостах з’явилися банери, які натякають на проросійську позицію Андрія Пальчевського.

Полотнища стилізовані під зовнішню рекламу кандидата, а на передньому плані – напис “Перемога Пальчевського = Перемозі Путіна”. Банери помітили на Шулявському та Печерському мостах.

Як відомо, раніше Андрій Пальчевський неодноразово привертав увагу громадських організацій та журналістів через балотування до Держдуми Російської Федерації,  зв‘язки з російськими спецслужбами та кримінальними елементами, а також через періодичну появу в ефірі російських пропагандистських каналів.

За даними громадських активістів,  весь бізнес Пальчевського знаходиться в оффшорах та пов’язан з Росією, бізнес-активи Пальчевського “управляються через спільні офшорні компанії з компаніями відомого вихідця з російського криміналу Віталія Кочеткова”.

Нагадаємо, раніше Пальчевський потрапив у скандал після інтерв’ю журналістами української служби новин BBC. Зокрема, він відхрестився від своїх слів на російському ТБ про возз’єднання з РФ, незважаючи на відеодокази. Попри це, Пальчевський звинуватив журналістку Діану Куришко у брехні та вимагав вибачень.

Відео по темі:

Читайте також:  Брав аналізи у Зеленського. Пальчевський - агент «руського міру» і його зв'язки (ВІДЕО)

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: