Свіжі новини:

“У Медведчука і Коломойського після обрання Байдена можуть з’явитися прoблеми, Фірташа eкстрадують в США” – Ослyнд

Американський економіст і політолог Андерс Ослунд пише, що поразкою Дональда Трампа на виборах президента США незадоволений український олігарх Ігор Коломойський. “Ходять чутки, що Трамп заблокував його судове переслідування в США. Коломойський – ще одна очевидна мішень для закону Магнітського”.

Крім того, Ослунд прогнозує екстрадицію олігарха Дмитра Фірташа в США. Його слова в статті на Atlantic Council за підсумками перемоги Джо Байдена на виборах в США в своєму телеграм-каналі цитує колишній депутат і журналіст Сергій Лещенко. Також Ослунд пропонує накласти персональні санкції на суддів Конституційного суду України, які голосували за скасування антикорупційних реформ в Україні.

“Одинадцяти суддям Конституційного суду України, замішаним в спробах зірвати антикорупційні досягнення, краще було б переглянути своє рішення. В іншому випадку вони можуть опинитися під санкціями США, включаючи заборону на видачу віз і заморожування активів. Глобальний закон Магнітського від 2016 року було спеціально розроблено з урахуванням таких персонажів “, – написав Ослунд.

Він в зв’язку зі зміною влади в Америці пропонує “іншим видатним українцям переглянути свої дії”.

“Найближчий союзник Путіна в Україні Віктор Медведчук знаходиться під санкціями США з березня 2014 роки за російську окупацію Криму. Чому ж тоді йому дозволено очолювати парламентську фракцію і контролювати три основних українські телеканали? Байден, ймовірно, задасть таке питання”, – підсумував політолог.

Читайте також:  Гігантськіми ботофермами Znaj.ua і Politeka торгував Рибчинський. Врешті вони запрацювали на Зеленського проти Порошенка

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: