Свіжі новини:

В МВЦ в Києві почали вакцинувати записаних через “Дію”

В МВЦ в Києві почали вакцинувати записаних через Дію

У Центрі вакцинації від COVID-19 в Міжнародному виставковому центрі в Києві почали вакцинацію людей, які записалися на щеплення через «Дію».

Напередодні обдзвонили 8000 чоловік, які зареєструвалися на вакцинацію через «Дію». Погодилися прийти на щеплення 560 осіб.

У Центрі працює 16 бригад, кожна з яких має 100 флаконів вакцини CoronaVac (один флакон – одна доза). Тобто можуть прищеплювати 1600 чоловік в суботу, стільки ж – у неділю.

Повідомляється, що на місці вакцинують людей будь-якого віку, які зареєстровані через «Дію» і мають з собою необхідний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон та копію декларації з сімейним лікарем.

Центр вакцинації буде працювати тільки на вихідних. 29-30 травня прищеплюють жителів трьох районів Києва, в наступні вихідні – інших трьох районів.

В МВЦ в Києві почали вакцинувати записаних через Дію

В МВЦ в Києві почали вакцинувати записаних через Дію

До речі, зовсім скоро в Європу буде неможливо виїхати без ковід-паспорта – Євросоюз вводить спеціальні «Зелені паспорти». З 1 липня в Євросоюзі введуть безкоштовні сертифікати імунітету до коронавірус, так званий «зелений паспорт”. Необхідний він для того, щоб підтвердити, що людина захищена від хвороби COVID-19. Документ, який носить назву EU Digital COVID Certificate буде цифровим – з QR-кодом. При необхідності його можна отримати і в паперовій формі.

В МВЦ в Києві почали вакцинувати записаних через Дію

 

Читайте також:  Порошенко викрив Зеленського на цинічному розкраданні грошей з фонду COVID-19

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: