Свіжі новини:

Віза до США: терміни дії та правила в’їзду

Ви, напевно, знаєте про те, що американська віза — одна з найважчих для отримання. Однак відрізняє від інших не тільки це — а, наприклад, той факт, що навіть після того, як віза виявиться у вас на руках, ви не знатимете, скільки часу ви зможете легально провести у штатах! Бажаєте дізнатися, як так вийшло? У цій статті ми розповімо про тонкощі, пов’язані з візою до США, її терміни та правила реалізації.

Переваги співробітництва з імміграційно-візовим центром «Віза-Світ» в отриманні візи США https://visa-svit.com.ua/uk/viza-usa/ це відсутність посередників, доступні ціни, гарантія якісної підготовки документів, допомога в заповненні візової анкети та кваліфікована консультація для проходження співбесіди, а також збереження конфіденційності даних заявників – це запорука того, що процедура отримання американської візи в Україні для кожного бажаючого не стане витратним та трудомістким завданням.

Скільки я можу перебувати в США за туристичною візою?

Насправді, за дозволом на в’їзд до США ви звертаєтеся тільки тоді, коли прибуваєте до пункту призначення, тобто безпосередньо при перетині кордону. Можна навіть сказати, що віза, отримана в консульстві, — лише право на те, щоб звернутися за можливістю побувати в США. Іншими словами, остаточне рішення, впускати вас у країну чи ні, приймають саме прикордонники та митники після прибуття.

Вони ж визначають термін вашого перебування в Америці. Раніше всім мандрівникам видавався Запис про в’їзд, або форма I-94, з інформацією про дату приїзду, мету поїздки та закінчення терміну перебування. Зараз ця процедура більш автоматизована: позначка ставиться прямо в закордонний паспорт, а паперова копія форми видається за запитом того, хто в’їжджає.

Як правило, українським туристам не обмежують час перебування в США і дозволяють тривалі візити аж до 6 місяців — краще, звичайно, не зловживати великодушністю і залишатися в штатах на термін, який ви вказували в анкеті DS-160 при подачі заяви на візу.

Читайте також:  На лінії вогню: Донецький аеропорт як частина української історії та міфології

Чим це правило допоможе вам як туристу? Те, що термін перебування в США визначається на кордоні, означає, що ви можете не боятися закінчення терміну візи! Так, вона може закінчитися до вказаної на штампі дати — у цьому випадку орієнтуватися треба саме на дані зі штампу, оскільки саме вони були встановлені Міністерством національної безпеки.

Більше того, приїхати до США ви зможете до останнього дня терміну дії візи. Дата закінчення візи означає лише останній можливий день для в’їзду в країну, але не день, до якого ви повинні залишити США. Знову ж таки, після прибуття співробітник прикордонного контролю встановить тривалість вашого перебування.

Що робити, якщо віза ще дійсна, а закордонний паспорт – ні?

Також можлива ситуація, коли у вас закінчився термін дії закордонного паспорта, але віза США дійсна. У цьому випадку не потрібно подаватися на візу за новою: щоб користуватися вже отриманим дозволом на в’їзд, потрібно отримати новий закордонний паспорт і при перетині кордону пред’являти його разом з анульованим із дійсною візою. Перенести візу з одного паспорта до іншого не можна! Якщо ви хочете мати візу в новому паспорті, потрібно знову звернутися за візою та пройти всі кроки, включаючи оплату консульського збору та співбесіду.

Спеціалісти “ВІЗА-СВІТ” https://visa-svit.com.ua/ з радістю допоможуть вам у найкоротші терміни підготувати документи для заяви не лише на туристичну візу США, але й на інші її типи. Ми знайдемо шляхи для оплати консульського збору та запишемо вас на співбесіду в будь-яку країну на зручний для вас час. Ви можете звернутися до онлайн-консультанта або замовити дзвінок.

Візові консультанти, експерти з туризму та юристи з міжнародного права “ВІЗА-СВІТ” завжди нададуть кваліфіковану допомогу і підтримку з питань оформлення будь-яких типів віз до всіх країн и світу, а також в отриманні тимчасової та постійної посвідки на проживання в Європі для українців та іноземців.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: