Свіжі новини:

Як обрати сімейне двоярусне ліжко

Двоярусне ліжко для спальні

Мало, хто може похвалитись просторими кімнатами своєї квартири. Звичайно, людина бажає залишити більше вільного простору та мати менше меблів. Завдяки сучасним функціональним меблям це стало можливо. 2 поверхове ліжко виступає чудовою альтернативою стандартним моделям. Придбавши подібну конструкцію для сну, людина отримує зручне спальне місце, яке дозволяє зекономити простір приміщення, ще й по демократичній ціні. Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує купити двоярусне ліжко недорого та отримати якісні меблі для створення затишної атмосфери.

Як вибрати двоярусне ліжко

Оскільки сімейне ліжко призначене для дорослих, конструкція має бути обов’язково міцною з використанням якісних матеріалів. Основа ліжка має бути надійно скріплена, аби не допустити найменшого розхитування. Краще зупинити свій вибір на моделях із товстими дерев’яними ніжками, чи обрати металеву конструкцію.

Важливим моментом у виборі двоповерхового ліжка є відстань між ярусами. Ліжко буде зручним, якщо доросла людина зможе нормально присісти на першому ярусі. Також слід звернути увагу на висоту другого поверху, він не має бути занадто високим. Людям, що планують придбати двоповерхове ліжко, слід перевірити зручність піднімання драбиною та наскільки зручно буде застелити ліжко.

Двоярусне ліжко для підлітків

Вибираючи ліжко для підлітків, слід переконатись:

  • у міцності конструкції;
  • у зручності розташування сходинок на драбині;
  • у надійності основи під спальне місце.

Обов’язковим елементом двоповерхового ліжка для дитини є бортики, які захистять дитину від падіння. Їхня висота не має бути меншою ніж 30 см.

Моделі двоярусних ліжок

Популярність двоярусних ліжок сприяла появі різних конфігурацій. Сьогодні можна придбати стандартну модель, що має два однакових за габаритами спальних місця. Подібні ліжка можуть доповнюватись шухлядами, або відсіками для зберігання речей.

Читайте також:  «Слуга народа» Трухин, угодивший в пьяную ДТП, скупил 118 земельных участков

Двоярусні ліжка-трансформери можуть змінювати свою конструкцію. У подібних моделях нижнє спальне місце можна розвернути, доповнивши простір корпусними меблями у залежності від потреб споживача. Доповнити конструкцію можна шафою, комодом, полицями, що будуть створювати з ліжком меблі у єдиному стилі.

Де купити якісне двоярусне ліжко

Якісні меблі для своєї домівки можна придбати в інтернет-магазині компанії «Mebli CITY». Тут представлені зручні двоярусні ліжка та інші меблі, що допоможуть створити неймовірну атмосферу у своїй оселі. На сайті є можливість вибрати ліжко, скориставшись фільтрами. Якщо потрібна консультація спеціаліста, зверніться до консультантів, які із задоволенням допоможуть вибрати оптимальне двоярусне ліжко для Вашої спальні.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: