Свіжі новини:

Як обрати юриста та юридичну фірму

Знайти хорошого юриста – це одне із найскладніших завдань. Ринок, переповнений різними пропозиціями, юридичні вищі навчальні заклади випускають велику кількість юристів, але справжніх професіоналів мало.

Як перевірити компетенцію юриста?

Зверніть увагу на те, як людина говорить і чи вміє вона викладати свої думки. Перевірте його спостережливість та пунктуальність. Якщо юрист надіслав документи та не встиг пояснити затримку, то з ним не треба мати справу.

Перевірте, чи буде він на зв’язку. Ніхто не буде на зв’язку у свята та вихідні. Якщо він дзвонить ночами і просить обговорити ситуацію, це теж не вважається правильним. При цьому звичайно треба враховувати терміновість вашого звернення / справи та їх складність, поточну завантаженість юриста.

Пам’ятайте, що юристи намагаються допомогти довірителям у екстрених ситуаціях. Але, якщо важко додзвонитися до юриста днями, і він не відповідає в месенджері, то перестаньте продовжувати з ним роботу.

Як відрізнити хорошого юриста від поганого?

Грамотний спеціаліст від надійної юридичної компанії повинен робити все, щоб не виник негативний досвід. Коментарі на перевірених сайтах завжди реальні та показують дійсність. При хорошій роботі можна отримати досить хороші коментарі, а при поганій роботі – погані.

Ще ви можете знайти досить багато інтернет-сервісів, де виконавець може оцінити замовників-юристів, то ж не нехтуйте й цим. Витратіть трохи свого дорогоцінного часу – це займе одну-дві години, але ви будете знати про свого юриста-кандидата набагато більше.

Поради юристам

Правильно оберіть місце роботи. При цьому враховуйте наступні фактори: не варто обмежуватись однією фірмою. Намагайтеся подавати резюме в декілька компаній, що цікавлять. Досліджуйте перспективи розвитку фірми та основних напрямків її діяльності, надання послуг.

Читайте також:  Борис Баум з ОЗУ "Лужнікі" пролобіював російській конторі 1XBet ліцензію в Україні

Для покращення всіх шансів на отримання місця роботи та проходження випробувального терміну потрібно бути відповідальним, дисциплінованим. При виборі юристів-початківців роботодавці приділяють увагу знанням і роботі з сучасними програмами.

При виборі необхідно враховувати те, як людина ставиться до репутації. Погані коментарі у засобах масової інформації можуть бути проплачені конкурентами. Не забувайте, що добрий юрист не повинен мати проблем із клієнтами.

Використання цих порад допоможе клієнту знайти хорошого юриста, а роботодавцям – гарного фахівця-правника.

Джерело: https://alvaprivacy.ua/ua.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: