Свіжі новини:

Як розподілити простір маленької кухні

Кожна господиня мріє про просторну і затишну кухню, яку можна облаштувати по своєму смаку і додати в інтер’єр багато цікавих деталей. Але що робити, якщо площа кухні не дозволяє розігнатися з ідеями, а так хочеться втілити свою мрію. Для цього ми і хочемо поділитися з вами рекомендаціями з приводу вигідного і лаконічного облаштування кухонного простору. Адже для того, щоб у господині було натхнення на приготування смачних і оригінальних страв, важливо щоб кухня була облаштована з почуттям естетики, а також там повинна бути комфортно і зручно розставлені меблі.

Для початку, давайте займемося плануванням простору в цьому приміщенні. Залежно від площі кухні, а також від її положення розрізняють:

– Лінійну розстановку меблів (уздовж однієї стіни) – для вузьких приміщень. Вона передбачає збереження простору для вільного пересування, а також особлива специфіка розстановки кухонного гарнітура в деяких випадках навіть дозволяє розмістити в цьому приміщенні компактну обідню зону. Адже погодьтеся, що набагато зручніше поснідати чи пообідати в кухні, ніж тулиться з тарілкою по всьому будинку.

– Розміщення меблів по обидві сторони кімнати, якщо вона має прямокутну форму. Ви навіть зможете розмістити обідній стіл біля вікна, що стає головним плюсом кухонного простору. Важливо розмістити меблі уздовж витягнутих стін, щоб таким чином створити квадратну площу для комфортного поля діяльності.

– Розміщення гарнітура в Г-образної або кутовий формі за умови, що кухня не велика і вузька. В такому випадку, меблі ставиться біля суміжних стін і передбачає створення додаткової робочої поверхні, що завжди стане в нагоді для господині.

– Розстановка кухонного набору тумбочок і ящиків П-образного планування – таке розміщення підійде тільки в тому випадку, якщо ви готові пожертвувати обідньою зоною або володієте просторою площею кухні.

Читайте також:  Технологии строительства в домах из дерева: от классики до современности

Крім розміщення меблів головну роль також відіграє кольорове оформлення і обраний стиль інтер’єру.

Для вузьких кухонь важливим питанням завжди залишається збереження кожного сантиметра, тому в приміщеннях такого типу рекомендуємо віддавати переваги мінімалізму, супрематизму, сучасному і скандинавському стилям. Також буде виграшно виглядатиме лаконічне і просте оформлення, що допоможе візуально розширити площу кухні.

А вигадлива класика, прованс і кантрі із застосуванням масивних деталей краще залишити для кухонь з великим метражем.

Пам’ятайте, що світлі і холодні відтінки, наприклад, м’ятний, блакитний, сріблястий ну і звичайно ж білий завжди розширюють простір. А якщо ви вважаєте, що таке оформлення занадто нудне, тоді додайте кілька яскравих фарб в свій інтер’єр, але ніколи не женіться за насиченими відтінками для і так обмежених приміщень, адже вони ще більше зменшать простір вашої кухні.

Ну і звичайно ж як без приємних і дрібних деталей, наприклад, таких як освітлення. У випадки, якщо ви хочете візуально збільшити простір одного джерела світла і парочки великих вікон буде мало. Не варто забувати про додаткове підсвічування, яке можна впровадити по периметру нижнього краю верхніх шафок меблів. Адже комфорт і затишок на кухні чи не головна складова успішного інтер’єру.

Якщо ви хочете щось особливе для своєї кухні, то можна зібрати меблі самомтійно підібрав небхідну меблеву фурнітуру. Заходьте на Фурнісет, там ви зможете самі вибрати дизайн, матеріал, і механічну складову своїх меблів!

Інтернет магазин Furniset бажає Вам успіхів в організації кухонного простору. Сподіваємося, що ця стаття Вам допомогла.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: