Свіжі новини:

Як швидко та дешево знайти квартиру в аренду

Ця стаття є практичним  керівництвом, яке показує як знайти дешеву квартиру.

Для пошуку квартири в аренду ми рекомендуємо сайт оголошень Makaka.com.ua – це безкоштовний сервіс оголошень та пошуку роботи. Серед яких оголошення про нерухомість, транспорт, агротовари, послуги майстрів та величезна база резюме та вакансій.

Дослідження з’ясували, що понад 70% житла здається дешевше за ринок. Більшість людей змушені задовольнятися порівняно дорогими пропозиціями, які легко перебувають на ринку.

Прямо зараз ми з вами навчимося відрізняти дешеві пропозиції, розміщені власниками, від пропозицій розміщених ріелторами та ошуканцями.

Основною проблемою при пошуку дешевого житла є те, що оголошення із заниженою ціною в більшості випадків розміщують ріелтори-ошуканці. При дзвінку за таким оголошенням вам говорять, що дана квартира вже здана і пропонують дорожчу або просять приїхати в офіс і заплатити гроші вперед, щоб отримати телефон господаря. Причому в більшості випадків квартиру за заявленою ціною ви так і не винаймете – вас просто обдурять.

Але серед цих фейкових оголошень ховаються і оголошення чесних власників, правда їхній відсоток дуже малий. Тому, щоб знайти ці оголошення, вам доведеться здійснити кілька сотень дзвінків. Ми ж зараз навчимося швидко визначати оголошення від власників, що дозволить значно знизити необхідну кількість дзвінків.

Давайте почнемо. Спочатку розберемо ознаки, якими можна виявити оголошення від власників, та був спробуємо пошукати дані оголошення практично.

Сайт оголошень Makaka.com.ua також містить велику кількість оголошень про оренда квартир Полтава. Тому ми рекомендуємо скористуватись базою сайту.

  1. Справжній власник розміщує лише одне оголошення, тоді як агенти, ріелтори та ошуканці розміщують кілька або навіть кілька десятків чи сотень оголошень.
  2. Справжній власник рідко розміщує оголошення з фотографіями. Якщо ви все ж таки хочете зателефонувати за оголошенням з фото, зверніть увагу на ремонт та меблі. Квартиру з дорогим ремонтом та дорогими меблями власник не здаватиме за копійки. Скоріше він зовсім відмовиться від своєї ідеї.
  3. Оголошення із заниженою ціною, розміщене від імені агентства, швидше за все, є обманом.
  4. Читайте текст оголошення. Наразі агенти почали використовувати новий термін «від власника». Саме так і пишуть “від власника”. Якщо при дзвінку запитати: “Ви власник?”, то вам скаже: “Ні, я ріелтор, але здаю квартиру від власника”. В цьому випадку низька ціна виявиться обманом. У цьому оголошенні власника буде написано «власник» чи «господар», але з «від власника».
  5. Наявність професійних термінів в оголошенні говорить про те, що його розмістив агент, + КУ, зручна транспортна розв’язка і подібне є ознакою того, що їх розмістив агент. Також часто зустрічаються розбіжності тексту оголошення та заголовка. Наприклад, здається однокімнатна квартира, а опис коштує від 2-х кімнатної, або від кімнати. Агенти розміщують оголошення пачками і часто копіюють текст, не дивлячись.
  6. Потрібно розуміти, що на різних майданчиках бувають різні ціни і просто помінявши сайт, ви можете зняти квартиру від 10 до 15% дешевше. Це стосується маловідвідуваних регіональних порталів.
Читайте також:  Акустичний та електричний гітарний каподастр: Інструменти для зміни висоти звучання

Також дошка оголошень Макака розміщує багато об’яв на тему оренда квартир Черкаси. То ж якщо треба швидко винайняти трикімнатну квартиру – розміщуйте оголошення тут вже зараз.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: