Свіжі новини:

Як вибрати покривала на ліжко

Інтер’єр – не просто гарний ремонт, гарні меблі та декор. У ньому є своє життя, енергія та атмосфера. Предмети у кімнаті, майже як актори на сцені, кожен відіграє свою роль. Ліжко, як головна героїня вистави, займає особливе місце. При вході в спальню воно відразу впадає в очі. Причому привертає увагу як красиво оформлене ліжко, так і хаотично застелене постільною білизною і не вкрите покривалом.

«У лахмітті і царя за жебрака приймуть»

Інтер’єр спальні може багато розповісти про господиню квартири.  Хтось не може піти на роботу, не застеливши красиво ліжко, а хтось взагалі не купує в будинок покривала. Параметри , що впливають на вибір покривала на ліжко: колір, стиль, тканина, форма, модель, дизайн, розмір, товщина, правила догляду.

У цій статті поговоримо про те, як вибрати колір покривала та з чим його поєднувати. Існує кілька простих прийомів , що дозволяють зробити інтер’єр спальні гармонійним .

Прийом №1. Підбираємо покривало до стін.

Стіну в узголів’ї ліжка часто обклеюють фотошпалерами, фресками або компаньйонами шпалерами з малюнком. Багато колекцій шпалер пропонують кілька базових однотонних варіантів та акцентний для стіни з ліжком.

При такому оформленні вибір палітри кольорів для покривала величезний. Гарно виглядатиме покривало будь-якого кольору, що є на фрагментах шпалер стіни.

Також можна використовувати відтінки базових однотонних шпалер. Колір необов’язково підбирати зі 100% точністю. Головне вловити відтінок , а його насиченість у покривалі може бути різною.

Якщо всі стіни кімнати обклеєні шпалерами з малюнком, краще підібрати однотонне покривало із цікавою фактурою тканини.

При пофарбованих стінах або однотонних шпалерах можна декорувати ліжко покривалом з малюнком . Орнамент необхідно вибирати з урахуванням загальної стилістики кімнати.

Прийом № 2. Підбираємо покривало до м’якого узголів’я.

Тренди останніх років – ліжка з м’яким узголів’ям, повне або часткове декорування стіни панелями з тканини. При цьому здається логічним вибір покривала під колір деталей оформлення. Але «капітан очевидність» не завжди буває прав))

Гарне узголів’я та м’які стіни – стильні акценти в інтер’єрі. При такому дизайні покривало не повинно зливатися з тканиною стіни, і в той же час сильно привертати до себе увагу. Потрібно знайти «золоту середину».

Якщо вибрати 100% аналогічну тканину, зона ліжка перетвориться на єдиний величезний простір зі стіною. Вирішити цю проблему можна додаванням контрастних декоративних подушок в узголів’я. Найкраще рішення – близький відтінок кольору , світліше або темніше узголів’я.

Вибір контрастного кольору для покривала відверне увагу від стіни і зробить акцентним предметом інтер’єру ліжко. Відмінне рішення – вибір кольору покривала під фарбування стін. Це дозволить поєднати предмети в спальні за принципом подібності.

Прийом №3. Підбираємо покривало до шторів.

Найпростіше замовити штори та покривало з однієї тканини . Раніше так робили, але зараз це стало немодно. Якщо замовляти штори та покривало одночасно, можна використовувати одну колекцію тканин компаньйонів. Результат виходить дуже гарний.

Якщо штори вже висять і треба купити покривало, завдання ускладнюється. Є кілька рішень :

  • підібрати покривало кольору штор із менш або більш вираженим відтінком;
  • зробити його у колір орнаменту на шторах, якщо вони не однотонні;
  • підібрати колір під декоративні кисті чи підхвати;
Читайте також:  Секс, наркотики, рыбалка

Прийом № 4. Підбираємо покривало до килимів та підлоги.

Останнім часом люди рідше укладають килими у квартирах. Мода на мінімалізм робить свою справу)) Іноді килим або килимове покриття бувають відправною точкою для вибору покривала . Тоді ми підбираємо колір саме під них. Світліше або темніше, але враховуючи орнаменти та малюнок на підлозі.

Прийом №5. Підбираємо покривало до плакатів.

Оригінальною та швидкою зміною обстановки в кімнаті може бути заміна стінового декору та текстилю . Колір покривала в спальні може збігатися з палітрою кольорів на картині або постері. Замінивши лише кілька предметів в інтер’єрі, ви здивуєтеся як він змінився.

Підібрати покривало можна до об’ємних декоративних стінових елементів або наклейок на шпалери. Цей прийом поєднає простір і зробить його затишним.

Прийом №6. Підбираємо покривало до освітлення.

Буває, що навіть елементи освітлення нагадують як вибрати колір покривала на ліжко. Особливо якщо вони виконані з тканини, і їх хочеться поєднати з інтер’єром.

Колір ліжка в спальні може повторювати палітру абажура бра, настільної лампи або верхнього освітлення. У спеціалізованій майстерні можна виготовити абажури із тканини покривала.

Прийом № 7. Яскравий акцент інтер’єру

Даний прийом актуальний для тих, хто хоче зробити яскраві та незвичайні акценти у своїй спальні. Виділити ліжко допоможуть покривала контрастних кольорів, що відрізняються від основного інтер’єру. Підтримати активність допоможуть інші дрібніші предмети , виконані в подібній гамі.

Додати родзинку в інтер’єр допоможуть трикотажні покривала або в стилі пэчворк. Ці вироби ідеально впишуться у заміський будинок, інтер’єр у стилі кантрі чи прованс.

Цікавим акцентом буде покривало з принтом та власними фотографіями. Технічний прогрес дозволяє втілити в життя будь-які ідеї

Читайте також:  От чего зависит стоимость заправки принтера и выгодные условия сотрудничества в компании «Greentex»

Колір покривала в спальні може бути будь-яким, головне аргументований вибір та розуміння результату. Колір в інтер’єрі грає величезне значення , а його розбіжності відразу впадають у вічі . Тому належте до вибору покривала серйозно.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: