Свіжі новини:

Як вибрати штучну ялинку: кілька невеликих порад

Вибрати та купити штучну ялинку не так вже й складно, майте на увазі, що ялинки мають різну вартість, з однієї простої причини, це залежить від 3 факторів.

-Матеріал, з якого виготовлена ​​ялинка: ПВХ, ПОЛІЕТИЛЕН

-Кількість порад

-Тип монтажу: тобто відкриття гілок

Новорічні ялинки можуть бути:

 • зелений колір
 • повністю засніжена: тому біла
 • зграї: де дерево здається повним снігу
 • осіннє забарвлення хвойних: тому не тільки зелене, але і коричневе, або тяжіє до оранжево-жовтого.

Потім вони поділяються за розміром:

 • Slim : вони називаються так тому, що мають менший діаметр біля основи, ніж класичні. Ідеальне рішення для тих, у кого мало місця вдома чи в офісі. Тільки будьте обережні, щоб не вибрати той, у якого мало гілок, інакше ви навіть не зможете гарно його прикрасити.
 • Стандартна висота від землі
 • З гілками до землі : або з видимими ніжками це дуже зручно, тому що ви можете покласти подарунки під ялинку.

Основні особливості штучної ялинки

Ялинку потрібно обирати за певними ознаками, а не випадково.

1- Матеріал : синтетичні дерева зроблені з ПВХ, але ви одразу помічаєте, що вони не дуже якісні. Насправді, як варіант, ви можете знайти дерева, у яких гілки, відлиті з поліетилену, схожі на справжні ялинки. Насправді, коли їх помічаєш і намагаєшся доторкнутися до гілок, то виглядаєш як справжнє дерево. Гілки об’ємні, як голки, навіть трохи колють, як справжні дерева. Просто ціна також різна і вища за інші, висока ціна цілком виправдана. Але ви можете вибрати змішані, виготовлені частково з поліетилену, які мають лише зовнішні розгалуження, виготовлені за новою технологією. З іншого боку, внутрішні баранчики виготовлені з ПВХ, але розміщені ззаду.

Читайте також:  Іпотечна програма дуже хороша: пахне популізмом

2- Кількість точок або розгалужень: так часто пишуть на упаковках. Це стосується загальної кількості кінчиків дерева. Чим щільніше число шипів, тим повніше, щільніше і тому красивіше дерево, тоді його можна правильно розкрити.

3- Тип збірки:  ось як він змінюється

 • з гілками, які потрібно зачепити за стовбур: це гілки, які зачіпляються  одна за одною . Для полегшення роботи існує різний колір для кожної крони гілок, трохи довгих, особливо якщо дерево дуже високе;
 • з парасольковими гілками: які чіпляються за стовбур і просто розкриваються одна за одною. Почніть знизу, до верхівки;
 • самостійні : це дерева з парасольковими гілками, які зберігають задану форму. Ялиця, яку можна зібрати за кілька кроків, швидко та легко, ідеально підходить для тих, хто не хоче витрачати багато часу.

Ялинка зі світлодіодними вогниками: дивовижна новинка

На ринку є дерева, у яких на кожній гілці вже є світлодіодні лампи, це не жарт, а правда. Тож немає потреби купувати ліхтарі окремо , позбавте себе від клопоту розплутувати ланцюг ліхтарів, монтувати його навколо ялинки, ховати серед гілок, і ви також будете впевнені, що ялинка буде добре освітлена.

Майте на увазі, що є набори внутрішніх світлодіодних ліхтарів із 1000-1500 різнокольорових світлодіодних ліхтарів, які коштують від 60-80 євро, це дерево, яке вже має електричні контакти всередині стовбура. Практична і швидка ялинка для декорування.

Новин на Різдво ніколи не бракує, ви коли-небудь бачили або чули про дерева Bluetooth?

Це дерева, вогники яких вмикаються і вимикаються в такт музики, справжня новинка, яка вразить кожного. Індикатори вже горять, підключіть блок керування до мобільного телефону, завантажте потрібні пісні та насолоджуйтеся різдвяною атмосферою.

Чому варто вибрати штучне дерево?

Штучні ялинки дуже популярні, але є люди, які щороку вважають за краще купувати справжню ялинку. Чому фальшиве дерево було б найкращим вибором?

Читайте також:  Вирішили вперше придбати еротичну іграшку — «Sorano» познайомить Вас з основними різновидами еротичних товарів

Перш за все ми поважаємо навколишнє середовище, але не тільки для цього, з новітніми технологіями, якщо ви витратите трохи більше, ви можете мати підроблене дерево, яке можна позаздрити справжнім. Вироби найвищої якості навіть настільки реалістичні, що відчуваються справжніми навіть на дотик. Давайте розберемося в перевагах і недоліках штучних дерев

Переваги

 • довговічність : вам не доведеться щороку купувати нове дерево
 • не брудняться : ялиці постійно втрачають голки;
 • легко складати, розбирати та зберігати .

Недоліки

 • вони не пахнуть : деякі корпуси мають приємний запах пластику;
 • вони не утилізуються належним чином : ви повинні дотримуватися правил, встановлених муніципалітетом вашого місця проживання, викидати їх на сміття може бути нудно;
 • вони дорогі : особливо найкрасивіші та найреалістичніші

Купити штучну ялинку не складно, це можна зробити онлайн , просто виберіть ту, яка вам більше до вподоби, і купіть її одним кліком. Або можна звернутися в спеціалізовані магазини . Єдина порада – не зводити себе до останніх днів перед Різдвом, ви ризикуєте не знайти того, що вас цікавить.

Ви зрозуміли, як вибрати штучну ялинку? Це не так вже й складно, вибір дійсно великий, тепер справа за вами!

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: