Свіжі новини:

Як збільшити місткість шафи

Здається, що тільки недавно купили величезну шафу-купе, але через деякий час речі все одно нікуди складати? Не переживайте, адже ви завжди можете спробувати оптимізувати місткість шафи, важливо лише розуміти, як це зробити.

Перше правило – розумно розділити на зони внутрішній простір шафи. Найкраще відразу відмовитися від стандартного наповнення полками, ящиками і штангами, які не дозволяють зручно розмістити всі речі. Рекомендуємо замінити їх на висувні механізми – ящики, кошики, взуттєві полки та інші подібні комплектуючі.

При наявності такої системи ви будете мати можливість без проблем дістати речі навіть з самої верхньої полиці, розташувавши висувний механізм на рівні підборіддя.

А в нижньому ярусі можна помістити різні висувні ящики, адже з дна шафи не вельми зручно діставати речі і потрібно по максимуму оптимізувати місце, щоб воно не було порожнє, а використовувалося за призначенням.

Вгорі – рекомендуємо розмістити пантографи, що служать місцем для декількох ярусів з вішалками, а якщо ще розвісити в штангу речі приблизно однакової довжини, то це взагалі ідеально збереже місце. А над пантографами можете розмістити стандартні полки і помістити туди речі, якими рідше користуєтеся.

Не забуваємо також і про зонування одягу по сезонах. Як варіант, розмістіть зимові речі на вішалках пантографа, а літні – посередині шафи, після зміни сезону – навпаки.У нижньому відділенні на стаціонарній штанзі залиште те, що знадобитися вам в цьому сезоні.

Важливу роль також відіграє розміщення пантографів – не обов’язково, щоб вони знаходилися в одній секції один з одним, або ж один над іншим. Підшукайте оптимальне місце для їх монтування.

Якщо у вашої шафи невелика глибина корпусу, то можна застосувати спеціальну систему висувних тримачів для плічок, вішалок, брючніц, вішаків для спідниць і краваток.

Читайте також:  Сергей Валерьевич Колебошин — новое лицо в политике

Слід також зауважити, що реальні розміри для секції під висувний механізм складають від 600 до 900 мм, в той час, як за стандартом вони повинні бути від 500 до 520. Ось вам і втрачене простір, який теж можна вигідно застосувати.

Вирішенням цього питання стане установка висувних систем на бічних стійках під тримачи, а ось для чого – залежить від кількості вільного простору.

Щоб зручно розмістити всі дрібні елементи і аксесуари скористайтеся органайзерами та спеціальними роздільниками. Це допоможе підтримувати порядок і легко впорядкувати речі.

Можна також застосувати невеликі і ефективні деталі – прищіпки для чобіт з високою халявою. Таке кріплення монтується в будь-якій зоні шафи-купе.

І завершення ідеальної організації простору в вашій шафі – внутрішнє освітлення за допомогою світлодіодних ламп. Така система допоможе вам швидко знайти потрібну річ і підтримувати весь гардероб в порядку.

Ми впевнені, що ці поради допоможуть вам збільшити місткість шафи, тим більше, що ви можете слідувати комплексу наших порад або окремо дотримуватися їх. А якщо у вас є власна креативна ідея для створення шафи, то заходите в наш інтернет магазин! У нас ви можете замовити матеріали і купити меблеву фурнітуру за доступними цінами! Якщо у вас виникли питання, можете звернутися до консультантів нашого інтернет магазину Furniset і ми з радістю допоможемо вам в будь-якій ситуації.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: